Nevázaná vůně Dior Sauvage

Publikováno: 11.04.2016 23:27 | Jiří Hofbauer

Poprvé za posledních 10 let vytvořil Dior nové teritorium pro muže. Nová pánská toaletní voda Sauvage je bezprostřední a mocná. Je to manifest svobody. Surovost a noblesa v jednom. Upřímná vůně, která ukazuje své pravé barvy. Zásadní výtvor pro opravdové muže.

01_Sauvage_0053_130415

Zdroj: Dior

Tvůrce toaletní vody François Demachy chtěl, aby byl Sauvage surový a noblesní zároveň. Při tvorbě použil enormní množství ingrediencí přírodního původu. Vytvořil tak vůni s vytrvalou svěžestí, která je protkaná dřevitou strukturou. Divoká, více než luxusní.

„Abych vytvořil Sauvage, použil jsem jako první krok muže. Silnou a nepochybnou mužnost. Obraz muže překonávající čas a módu,“ říká tvůrce vůně, François Demachy.

Tváří této nové pánské vůně Dior je neobyčejný herec Johnny Depp. Legenda filmového plátna. Idol plný záhad. Jeho herecké role nejlépe ukazují portrét nadaného herce. Někoho, kdo byl trýzněn, schopen vyzrazení a záhadnosti, má smysl pro humor a chová se nepřiměřeně, vzorně i avantgardně.

dior__03850_V2

Zdroj: Dior

Pod taktovkou režiséra Jeana Baptista Mondina se z Johnnyho stává Sauvage, který je obnažený, nebojí se ničeho. Své drsné výpravy ani emocí. Bezprecedentní role, ve které překračuje rysy své vlastní identity. Herec a muž splynul v jedno. Masky spadly. Johny Depp oddává tělo i duši Dioru.

Luxusní flakon toaletní vody Sauvage má zaoblené linie, které kontrastují se sexy mužností jména. Čistý flakon odráží mužnou majestátnost vůně. Sklo je těžké, hutné a tmavé jako inkoustová noc. Při tvorbě flakonu pánské toaletní vody Sauvage bylo dbáno na zásady stylu Dior. Uhlazený design, s důrazem na luxus.

Johnny Depp dosud nikdy nebyl tváří žádné vůně. Neztvárňoval nikoho jiného, než role osobností v jeho jedinečné kariéře. Nyní je Johnny Depp mužem Dior Sauvage.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!