Nike air vapormax: Nové modely „day to night“

Publikováno: 14.06.2017 16:59 | Lenka Mařanová

Chůze a běh po vzduchu v nových Nike Air VaporMax jsou možné kdykoliv od úsvitu až po soumrak. S novou kolekcí Day To Night vám nic nebrání vyběhnout v kteroukoliv denní hodinu. Každý z nových modelů je barevně inspirován proměnlivými barvami oblohy od rozbřesku až po západ slunce.

Vapormax_d2n_P1_DT_3_preview

Zdroj: Nike

Díky nové technologii, která umožňuje, aby jednotka VaporMax Air působila jako samostatná podrážka, je možné začlenit vzduch a vnější vrstvu do jedné celostní jednotky VaporMax Air. A tam, kde předchozí jednotky musely být tvarované do nepružných strukturálních oblastí, ta nová může s elasticitou nezávisle udržet svou danou formu. Nike Air VaporMax díky nejnovějším inovacím tlumení po celé délce podrážky nabízí lehké, maximálně pohodlné a konzistentní odpružení.

Předchozí inovace umožňují dodatečně integrovat vzduch do podrážky, ale ty nové díky extrémnějším geometriím dávají návrhářům příležitost dostat pod chodidla ještě větší množství vzduchu. Společně tyto možnosti zcela eliminují potřebu vkládat do boty tradiční pěnovou mezipodešev.

SU17_RN_W_VAPORMAX_ 849557_500_LATERAL_3_preview

Zdroj: Nike

SU17_RN_VAPORMAX_DAYTONIGHT_PRODUCT_HERO_01_3_preview

Zdroj: Nike

Nová mezipodešev dosahuje větší flexibility a odpružení, aniž by byla ohrožena struktura, při současném snížení hmotnosti a množství odpadu při výrobě. Navíc nabízí pocit, jako by vaše nohy byly v bavlnce, a díky lepší odezvě doslova vyrábí energii. Nike Air VaporMax kombinují jednotku Air po celé délce podrážky se svrškem Flyknit, čímž zaručují maximální oporu a nízkou hmotnost boty.

SU17_RN_ZAO_DAYTONIGHT_PRODUCT_HERO_10_3_preview

Zdroj: Nike

Nike Air VaporMax kolekce Day to Night je k dostání od 1. června na nike.com ve vybraných obchodech.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!