Nike chystá pro mladé fotbalisty turnaj NikeFootballX Winner Stays

Publikováno: 10.05.2016 08:43 | Redakce

Po celém světě se v květnu odehraje unikátní turnaj NikeFootballX Winner Stays pro fotbalisty a fotbalistky od 14 do 20 let a k účasti zve i české hráče. Ať už hrají fotbal od malička, jsou to hobby hráči, nebo tento sport jen milují, mohou si sestavit tým a přihlásit se. Ti nejlepší z nejlepších se utkají 27. května v pražském finále a vítěz pojede poměřit síly na mezinárodní turnaj do Paříže.

winnerstays_03

Zdroj: Nike

Pro mnoho mladých hráčů fotbalu se sen může stát skutečností. Nike totiž připravil turnaj, kde mladí talentovaní fotbalisté poměří síly s dalšími v kvalifikačních zápasech na pražské Letné. Vstupenkou k účasti je registrace přes go.nike.com/WSPRG. Kvalifikace startuje 6. května na hřišti naproti letenskému stadionu a potrvá až do 23. května. Nejlepších jedenáct týmů postupuje do finále, které se odehraje na Barrandově už 27. května. Nebudou chybět známé osobnosti, trenéři ani české fotbalové hvězdy. Nike finalisty vybaví outfitem včetně posledního modelu kopaček, aby podali co nejlepší výkony.

indigo_pack

Zdroj: Nike

Vítěz následně pojede do Paříže reprezentovat ČR na světovém finále NikeFootballX Winner Stays, které se koná v době mistrovství Evropy ve fotbale ve Francii od 10. června do 10. července. Mladí hráči v Paříži potkají světové legendy a zažijí unikátní atmosféru oslav fotbalu.

Čtěte také: Nike spouští fotbalovou aplikaci

Se spuštěním registrací na turnaj na go.nike.com/WSPRG Nike zároveň publikovalo aplikaci Nike Football, která hráčům slouží jako komunikační kanál, aby si mohli domluvit zápasy s dalšími týmy. Kromě toho aplikace nabídne novinky ze světa fotbalu nebo možnost předobjednávek a nákupu limitovaných edicí produktů Nike.

Více informací o celé akci najdete na: go.nike.com/prgx.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!