Nike Flash Pack

Publikováno: 08.10.2013 09:27 | Jiří Hofbauer

Běhání je hrozně fajn. Je to asi ten nejlepší způsob jak si tzv. vysekat postavu. Když si chcete jít zaběhat v létě tak vám prakticky stačí jen dobré boty. Přesto zrovna boty jsou věc, kterou se při běhání tedy runningu ale klidně i walkingu, joggingu vyplatí nepodceňovat během celého roku a je jedno jestli poskakujete na pásu ve fitku nebo vzdorujete rozmarům přírody.

Jestli patříte mezi ty, kteří při běhu se potřebují někam fyzicky dostat je právě ten správný čas poohlédnout se po botách na další sezónu. Protože zima, není výmluva k tomu proč se nehýbat.

Nike jich představil hned několik. LunarGlide 5 Shield je pro běžce se střední až nadměrnou pronací, vyžadující silné odpružení a technologie jako Lunarlon, Dynamic Support a Nike Flywire. Air Pegasus 30 Shield opravdu dobře drží nohu, tolik nepruží a nechájí nohy aby hodně práce samy. Free 5.0 Shield mají na špičce jen 8 milimetrů vysokou podrážku což ocení všichni, kterým se zalíbilo běhání naboso.

Všechny modely mají vysoký práh odolnosti proti vodě, současně jsou prodyšné, poskytují noze dostatečnou tepelnou izolaci a hlavně i pruží, za co vám budou vděčné hlavně klouby. Navíc mají i výrazné reflexní prvky takže na trati budete vidět.

Abyste udrželi v teple i tělo je tu bunda Nike Shield Flash, která je nepromokavá, současně prodyšná a neskutečně lehká. Podobně je na tom vesta Nike Aeroloft 800, která kromě toho že poskytuje ochranu proti chladu je i vysoce reflexní, takže jako ochrana proti zuřivým cyklistům nebo zmateným srnkám je ideální.

Do stávajícího počasí se hodí triko Nike Dri-FIT Wool, které napomáhá tomu udržet vás v pohodě tím, že odvádí pot do své vrchní části. Vy tak zůstáváte jakoby v suchu.

bunda Nike Shield Flash

nike4

Zdroj: NIKE Flash Pack

nike5

Zdroj: NIKE Flash Pack

Nike LunarGlide 5 Shield

nike7

Zdroj: NikE Flash Pack

Nike Free 5.0 Shield

nike6

Zdroj: NikE Flash Pack

Nike Air Pegasus 30 Shield

nike8

Zdroj: NikE Flash Pack

vesta Nike Aeroloft 800

nike3

Zdroj: NIKE Flash Pack

nike1

Zdroj: NIKE Flash Pack

nike2

Zdroj: NIKE Flash Pack

triko Nike Dri-FIT Wool

nike9

Zdroj: Nike Flash Pack

nike10

Zdroj: Nike Flash Pack
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!