Nike spouští fotbalovou aplikaci

Publikováno: 10.05.2016 08:54 | Redakce

To nejlepší z kolekce Nike football a světa profesionálního fotbalu ve vaší kapse! Nike Football dominoval digitálnímu světu před i během fotbalového mistrovství světa v Brazílii. Dnes, když už se pozornost začíná upínat na startující sezónu, Nike Football vypouští do světa novou mobilní aplikaci, která bude obsahovat to nejlepší z nejúspěšnější světové kolekce Nike football na jednom místě.

Football_App_Simple_31079

Zdroj: Nike

Aplikace umožní milovníkům fotbalu vytvářet zápasy, komunikovat s kamarády a spoluhráči a především získat exkluzivní přístup k nejlepším Nike produktům. Zároveň bude bránou do světa profesionálního fotbalu díky možnosti přihlásit se do „Nike Academy“ – akademie pro mladé hráče sídlící v „St. George’s Park National Footbal Centre“ ve Velké Británii. Hráči zde mají možnost vstoupit do profesionálního světa fotbalu a zahrát si s těmi nejlepšími kluby.

buy_31209crew_31211

Zdroj: Nike

Tohle je Nike Football ve vaší kapse. Aplikace umožní členům Nike Football komunity exkluzivní přístup k nejnovějším produktům a článkům z různých akcí. Bude zároveň poskytovat jedinou možnost, jak získat své místo v Nike Academy a dostat se tak na nejvyšší level své hry,“ říká marketingový ředitel společnosti Nike Davide Grasso.

Nike Football aplikace bude obsahovat i speciální fotbalové emoji, které můžete využívat při chatování s ostatními uživateli. Hráči zde také můžou vytvořit svou vlastní mikro-komunitu, díky které zůstanou ve spojení se svými přáteli a spoluhráči a budou tak vědět o každém zápasu. V sekci „Play“ můžou uživatelé nastavit čas a lokaci zápasu a označit všechny hráče, kteří se ho zúčastní.

chat_31212log_31210play_31213

Zdroj: Nike

Komunita hráčů se významně rozroste, díky propojení všech hráčů v nejbližším okolí, kteří tak budou vědět o více zápasech, které si můžou zahrát proti novým protihráčům. Je to způsob, jak hrát více a lépe. Aplikace Nike Football spojuje všechny fotbalové nadšence s Nike a jejich fotbalovými hrdiny. Jako prvním vám aplikace nabídne prémiový obsah, přístup k limitovaným kolekcím a speciálním eventům,“ prozradil Grasso.

Aplikace Nike Football bude dostupná pro iOS a Android.

Zaregistrujte se na www.nike.com/riskeverything.

Hodnocení článku:Komentáře

Univerzitní vlci aneb jak zvládnout zkouškové období Univerzitní vlci aneb jak zvládnout zkouškové období Dnes je kolikátého? CO?! To ale musí znamenat, že tu zkoušku mám... za tři dny. Tři dny. Tři! Zdroj: Arnaldo Anaya-Lucca/Tumblr Přesně... Předchozí článek Světový den koktejlů: Ochutnejte originální drinky v barech z celé republiky Světový den koktejlů: Ochutnejte originální drinky v barech z celé republiky Milovníci koktejlů si v květnu přijdou na své. Světový den koktejlů (World Cocktail Day) připadá už tradičně na 13. května. V tento... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!