Nike spouští fotbalovou aplikaci

Publikováno: 10.05.2016 08:54 | Redakce

To nejlepší z kolekce Nike football a světa profesionálního fotbalu ve vaší kapse! Nike Football dominoval digitálnímu světu před i během fotbalového mistrovství světa v Brazílii. Dnes, když už se pozornost začíná upínat na startující sezónu, Nike Football vypouští do světa novou mobilní aplikaci, která bude obsahovat to nejlepší z nejúspěšnější světové kolekce Nike football na jednom místě.

Football_App_Simple_31079

Zdroj: Nike

Aplikace umožní milovníkům fotbalu vytvářet zápasy, komunikovat s kamarády a spoluhráči a především získat exkluzivní přístup k nejlepším Nike produktům. Zároveň bude bránou do světa profesionálního fotbalu díky možnosti přihlásit se do „Nike Academy“ – akademie pro mladé hráče sídlící v „St. George’s Park National Footbal Centre“ ve Velké Británii. Hráči zde mají možnost vstoupit do profesionálního světa fotbalu a zahrát si s těmi nejlepšími kluby.

buy_31209crew_31211

Zdroj: Nike

Tohle je Nike Football ve vaší kapse. Aplikace umožní členům Nike Football komunity exkluzivní přístup k nejnovějším produktům a článkům z různých akcí. Bude zároveň poskytovat jedinou možnost, jak získat své místo v Nike Academy a dostat se tak na nejvyšší level své hry,“ říká marketingový ředitel společnosti Nike Davide Grasso.

Nike Football aplikace bude obsahovat i speciální fotbalové emoji, které můžete využívat při chatování s ostatními uživateli. Hráči zde také můžou vytvořit svou vlastní mikro-komunitu, díky které zůstanou ve spojení se svými přáteli a spoluhráči a budou tak vědět o každém zápasu. V sekci „Play“ můžou uživatelé nastavit čas a lokaci zápasu a označit všechny hráče, kteří se ho zúčastní.

chat_31212log_31210play_31213

Zdroj: Nike

Komunita hráčů se významně rozroste, díky propojení všech hráčů v nejbližším okolí, kteří tak budou vědět o více zápasech, které si můžou zahrát proti novým protihráčům. Je to způsob, jak hrát více a lépe. Aplikace Nike Football spojuje všechny fotbalové nadšence s Nike a jejich fotbalovými hrdiny. Jako prvním vám aplikace nabídne prémiový obsah, přístup k limitovaným kolekcím a speciálním eventům,“ prozradil Grasso.

Aplikace Nike Football bude dostupná pro iOS a Android.

Zaregistrujte se na www.nike.com/riskeverything.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!