Nike UnlimitedPrague: Přijďte si zacvičit třeba o půlnoci

Publikováno: 15.08.2016 08:34 | Michal Novák

Letošní léto je sportem nabité, zapojte se i vy! Nike pro vás připravila sérii eventů s názvem Unlimited Prague. Od pondělí 15. srpna do čtvrtka 18. srpna se můžete zúčastnit speciálních tréninků na pražské Letné. Pro ty nejodvážnější jsou vypsané i noční lekce.

unlimited prague photoshoot2

Zdroj: Nike

V pondělí a středu budete moci vybírat ze dvou tréninků denně. Startuje se z Nike+ Studia Prague, poté se s  Nike+ Run Clubem vybíhá na Letnou, kde budou připraveny menší cvičící stanoviště a hlavní stage, kde dostanete pořádně zabrat od trenérů z Nike+ Training Clubu. Těšit se můžete na hodinové intervalové a funkční cvičení pro muže i ženy.

unlimited prague photoshoot3

Zdroj: Nike

Během UnlimitedPrague si budete moci vyzkoušet nové Nike Lunar Epic Low Flyknit, nechat si udělat jako vzpomínku unikátní 360° video, které vás zachytí ze všech stran. Odvážnější se mohou přihlásit na celkem 6 lekcí nové technologie Nike a posunete výkon na další úroveň. Pořádně zabrat a zažít pořádný trénink.

unlimited prague photoshoot1

Zdroj: Nike

Celá akce vygraduje čtvrtečním Unlimited Day, kdy se ti nejodvážnější mohou přihlásit na celkem
6 lekcí od středeční půlnoci do čtvrteční půlnoci. Jako bonus dostanou ti nejrychleji přihlášení navíc triko Nike.

Přihlašte se na go.nike.com/unlimitedprague.

 

Hodnocení článku:Komentáře

Univerzitní vlci aneb jak zvládnout zkouškové období Univerzitní vlci aneb jak zvládnout zkouškové období Dnes je kolikátého? CO?! To ale musí znamenat, že tu zkoušku mám... za tři dny. Tři dny. Tři! Zdroj: Arnaldo Anaya-Lucca/Tumblr Přesně... Předchozí článek Muž roku 2016: 4. Tomáš Dvořák Muž roku 2016: 4. Tomáš Dvořák Se čtyřkou ve finále Muže roku nastoupí Tomáš Dvořák. Student ČVUT z Litomyšle. Vysoký 183 cm a 78 kg živé váhy. Zdroj: Muž... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!