Nová & výrazně elegantní Škoda Superb

Publikováno: 16.02.2015 17:46 | Jiří Hofbauer

Díky atraktivnímu designu se třetí generace modelu Superb stává zářivým šperkem v automobilové střední třídě a vlajkovou lodí začky Škoda. Ta působivě a nekompromisně dokazuje vysoké designové ambice značky. Představené detaily a zpracování svědčí o maximální preciznosti a lásce i k těm nejmenším detailům.

150213 The new SKODA Superb (3)

Zdroj: Škoda Media Portal

150213 The new SKODA Superb (4)

Zdroj: Škoda Media Portal

Nová Škoda Superb nadchne svým nezaměnitelným exteriérem s výrazně konturovanými plochami, dokonalými tvary a elegantními liniemi od přídě až po záď. V souladu s požadavkem na špičkovou konstrukci vrcholného modelu značky Škoda, působí až do posledního detailu vybroušený vůz preciznějším, ambicióznějším a expresivnějším dojmem.

150203 SKODA Superb Interior LaK

Zdroj: Škoda Media Portal

150213 The new SKODA Superb (1)

Zdroj: Škoda Media Portal

Pozornost si získá mimo jiné velmi výrazná grafika světel, prvotřídní zpracování a originální využití geometrického tvaru trojúhelníku a trojrozměrných kontur, které zdůrazňují charakter vozu a odvolávají se na tradiční řemeslný um českých sklářů.

150213 The new SKODA Superb (2)

Zdroj: Škoda Media Portal

150213 The new SKODA Superb (1)

Zdroj: Škoda Media Portal

Hodnocení článku:Komentáře

Jan Palach: oheň, který probudil lidi Jan Palach: oheň, který probudil lidi Změny nejsou jednorázové akce. Možná jejich akutní provedení, ale ony samotné jsou trvalým procesem. V roce 1969 hlas lidu nepřekonal... Předchozí článek Škoda Octavia G-Tec, přidejte víc plynu Škoda Octavia G-Tec, přidejte víc plynu Díváte se na auta, která pohání cokoliv jiného než motory na tradiční paliva jako na něco, co se vás netýká? Samotná myšlenka,... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!