Nová kolekce plavek David Gandy for Autograph

Publikováno: 31.05.2015 21:07 | Jiří Hofbauer

David Gandy, jediný pánský supermodel světa a gentleman no. 1, pokračuje v exkluzivní spolupráci s britskou značkou Marks & Spencer. Milovníci Davidovy stylu a prvotřídní kvality se mohou těšit na úplně první řadu pánských plavek David Gandy for Autograph. M&S tak navazuje na úspěšnou řadu kolekci spodního prádla, která byla uvedena na trh loni na podzim.

Nová kolekce určená naléto 2015 byla inspirována érou 60. let. Najdete tu slim-fit šortky s nižším pasem a kratšími nohavicemi ve výrazných barvách. Na výběr je celkem 8 barevných variant: navy, marine, světlemodrá, kobaltová modř, oranžová, červená, černá a černobílá kohoutí stopa. Každý kus se prodává společně s nepromokavým vakem.

04462_SHOT6_342

Zdroj: Marks & Spencer

„Inspiroval jsem se fotkami velkých hollywoodských hvězd, které nosily v 60. letech nádherně ušité plavky, ale také svou láskou ke krejčovství – ta se odráží v detailech, jako jsou utahovací pásky na bocích, kontrastní knoflíky anebo vzor kohoutí stopy na vnitřní straně poklopce, který se stal poznávacím znamením mé značky,“ říká David, který při navrhování kolekce úzce spolupracoval s experty ze Swimwear sekce Marks & Spencer, aby společně dosáhli té nejvyšší kvality. Zároveň je i tváří kampaně.

Kolekce plavek ve velikostech 28 až 40 se v obchodech objeví 4. června 2015 za cenu 899 Kč.

David Gandy for Autograph Swim Shorts Blue - A25

Zdroj: Marks & Spencer

David Gandy for Autograph Swim Shorts Cobalt - A25

Zdroj: Marks & Spencer

David Gandy for Autograph Swim Shorts Houndstooth - A25

Zdroj: Marks & Spencer

David Gandy for Autograph Swim Shorts Marine - A25

Zdroj: Marks & Spencer

David Gandy for Autograph Swim Shorts Navy - A25

Zdroj: Marks & Spencer

David Gandy for Autograph Swim Shorts Orange - A25

Zdroj: Marks & Spencer

David Gandy for Autograph Swim Shorts Red- A25

Zdroj: Marks & Spencer

David Gandy for Autograph Swim Short Bag

Zdroj: Marks & Spencer

Hodnocení článku:Komentáře

Vizionář Yves Saint Laurent Vizionář Yves Saint Laurent Nosil dioptrické brýle s tlustými obroučkami dlouho předtím, než se objevily v každém druhém řetězci. I přes nesnadné dětství... Předchozí článek Jedinečná kniha Fendi by Karl Lagerfeld Jedinečná kniha Fendi by Karl Lagerfeld Italský módní dům Fendi vzdává hold své spolupráci s Karlem Lagerfeldem, nejdelšímu vztahu mezi návrhářem a módním domem vůbec,... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!