Nová kolekce podzim/zima Chuck II proti deštivému počasí

Publikováno: 29.09.2016 11:01 | Michal Novák

Converse představuje absolutní novinku sezóny podzim/zima 2016 – tenisky Chuck Taylor All Star II Shield Canvas, díky kterým se deštivé počasí, mokro a sychravo stane vyhledávanou zábavou. Jejich součástí jsou totiž zásadní vychytávky, které udrží nohy v suchu a teple i při podzimní průtrži mračen. Základní novinkou je prémiové nepromokavé plátno fungující doslova jako odpuzovač vody díky ošetření DWR (“durable water repellant”). Zmizela i větrací očka v dolní části tenisek, která dávala loužím poslední šanci prohlédnout si zázračnou stélku Nike Lunarlon zblízka. Milovníci Chuck Taylor se tak nemusí vzdávat svých oblíbených tenisek ani na podzim.

FH16_CHUCKII_SHIELD_CANVAS_WHITE_0023

Zdroj: Converse

Velký důraz je v nové kolekci Chuck Taylor All Star II Shield Canvas kladen na pohodlí, proto nemůže chybět revoluční stélka Nike Lunarlon, mikro jemná nepromokavá semišová podšívka či všitý protiskluzový a polstrovaný jazyk zajišťující extra komfort.

FH16_CHUCKII_SHIELD_CANVAS_WHITE_0012

Zdroj: Converse

Součástí tenisek jsou inovativní reflexní prvky na patě a tkaničkách, díky kterým budou jejich majitelé nepřehlédnutelní i v podzimním zamračeném počasí. Život v pohybu tak bude zase o něco jednodušší. Nové vysoké a nízké modely Chuck Taylor All Star II Shield Canvas se představují ve stylových základních barvách – černé a bílé.

FH16_AS_ChuckII_ShieldCanvas_Group

Zdroj: Converse

FH16_AS_ChuckII_ShieldCanvas_White_LateralPair_153534

Zdroj: Converse

FH16_AS_ChuckII_ShieldCanvas_Black_LateralPair_153532

Zdroj: Converse
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!