Nová kolekce podzim/zima Chuck II proti deštivému počasí

Publikováno: 29.09.2016 11:01 | Michal Novák

Converse představuje absolutní novinku sezóny podzim/zima 2016 – tenisky Chuck Taylor All Star II Shield Canvas, díky kterým se deštivé počasí, mokro a sychravo stane vyhledávanou zábavou. Jejich součástí jsou totiž zásadní vychytávky, které udrží nohy v suchu a teple i při podzimní průtrži mračen. Základní novinkou je prémiové nepromokavé plátno fungující doslova jako odpuzovač vody díky ošetření DWR (“durable water repellant”). Zmizela i větrací očka v dolní části tenisek, která dávala loužím poslední šanci prohlédnout si zázračnou stélku Nike Lunarlon zblízka. Milovníci Chuck Taylor se tak nemusí vzdávat svých oblíbených tenisek ani na podzim.

FH16_CHUCKII_SHIELD_CANVAS_WHITE_0023

Zdroj: Converse

Velký důraz je v nové kolekci Chuck Taylor All Star II Shield Canvas kladen na pohodlí, proto nemůže chybět revoluční stélka Nike Lunarlon, mikro jemná nepromokavá semišová podšívka či všitý protiskluzový a polstrovaný jazyk zajišťující extra komfort.

FH16_CHUCKII_SHIELD_CANVAS_WHITE_0012

Zdroj: Converse

Součástí tenisek jsou inovativní reflexní prvky na patě a tkaničkách, díky kterým budou jejich majitelé nepřehlédnutelní i v podzimním zamračeném počasí. Život v pohybu tak bude zase o něco jednodušší. Nové vysoké a nízké modely Chuck Taylor All Star II Shield Canvas se představují ve stylových základních barvách – černé a bílé.

FH16_AS_ChuckII_ShieldCanvas_Group

Zdroj: Converse

FH16_AS_ChuckII_ShieldCanvas_White_LateralPair_153534

Zdroj: Converse

FH16_AS_ChuckII_ShieldCanvas_Black_LateralPair_153532

Zdroj: Converse

Hodnocení článku:Komentáře

Univerzitní vlci aneb jak zvládnout zkouškové období Univerzitní vlci aneb jak zvládnout zkouškové období Dnes je kolikátého? CO?! To ale musí znamenat, že tu zkoušku mám... za tři dny. Tři dny. Tři! Zdroj: Arnaldo Anaya-Lucca/Tumblr Přesně... Předchozí článek Slávek Horák: Pracovat na filmu? Nejlíp prožitý život! Slávek Horák: Pracovat na filmu? Nejlíp prožitý život! Před rokem znalo jeho jméno v podstatě jen pár lidí v reklamní branži. Po uvedení své filmové prvotiny Domácí péče na MFF v Karlových... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!