Nová kolekce z dílny Puma a Trapstar

Publikováno: 23.03.2017 18:00 | Lenka Mařanová

Společnost PUMA a módní značka Trapstar daly znovu hlavy dohromady a představily kolekci pro jaro/léto 2017. Londýnská značka street oblečení a její zakladatel, Mikey, Lee a Will se stali fenoménem posledních let. Ze své původní pobočky v západním Londýně, kde vyráběli trička na míru pro přátele, postupně expandovali a znásobili také svou fanouškovskou základnu, složenou mimo jiné i z celebrit. Aktuální kolekce, jež v mnohém přesahuje předešlou spolupráci, nese znaky vojenských motivů a utilitárních detailů. Vše je inspirováno eklektickým street stylem okolí Portobella.

cutmypic

Zdroj: Puma & Trapstar

PUMA a Trapstar spojily ikonické siluety a street oblečení inspirované kousky, které dávají kolekci typický charakter Trapstar. Spolupráce PUMA X TRAPSTAR se hodí do každé doby. Klasické styly byly vynalézavě přeměněny prémiovými způsoby, jako jsou PUMA X Trapstar Clyde a Clyde Bold. Značka Trapstar také dala vlastní podobu botě Prevail OG. Outfity jdou s dobou street fashion díky bohatým materiálům a autentickým detailům Trapstar. PUMA a Trapstar se v této kolekci zaměřily na neutrální tóny, jako jsou tmavě olivová, bílá a černá.

_sfeds

Zdroj: Puma & Trapstar

star_7

Zdroj: Puma & Trapstar

Kolekce oblečení zahrnuje všechny prvky undergroundových vlivů Trapstar. Původní parka byla přepracována a doplněna prémiovými utilitárními detaily, od linií a prošívání až po rukávy s našitými kapsami. Výrazným detailem je odepínací ochranná tkaná část na zádech inspirovaná utilitární ochranou parka kapucí.  Z dalších produktů lze zmínit tepláky s kapsami, které se hodí např. k bavlněnému tričku s nápisem Trapstar přes logo PUMA. Posledním kouskem této street kolekce je nový design klasické T7 bundy také se znakem Trapstar.

17SS_PR_SP_SELECT_Trapstar_

Zdroj: Puma & Trapstar

17SS_PR_SP_SELECT_ar_4

Zdroj: Puma & Trapstar

Pro české zákazníky jsou produkty k dispozici v Queens a také na puma.com.

Hodnocení článku:Komentáře

Univerzitní vlci aneb jak zvládnout zkouškové období Univerzitní vlci aneb jak zvládnout zkouškové období Dnes je kolikátého? CO?! To ale musí znamenat, že tu zkoušku mám... za tři dny. Tři dny. Tři! Zdroj: Arnaldo Anaya-Lucca/Tumblr Přesně... Předchozí článek Začíná prodej vín en primeur. Ročník 2015 může být nejlepším tohoto století Začíná prodej vín en primeur. Ročník 2015 může být nejlepším tohoto století Letošní jaro je u znalců vína obzvlášť očekávané. Jako každý rok začíná v dubnu prodej burgundských vín en primeur, a tentokrát... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!