Nová pánská kolekce tašek Louis Cartier

Publikováno: 13.06.2014 11:37 | Jiří Hofbauer

Nová pánská kolekce kožených tašek Louis Cartier vzdává hold pařížskému géniovi, jehož průkopnický styl a odvaha definovaly základy domu Cartier. Louis Cartier byl elegantní muž s vytříbeným stylem a smyslem pro detail. Jeho jméno stojí za velkým množstvím emblematických kreací Cartier, mezi jinými například první pánské náramkové hodinky Santos de Cartier sestrojené pro brazilského letce Santose-Dumonta.

Luxusní pánské kožené doplňky Cartier se vyznačují čistými liniemi s nekonečným množstvím propracovaných detailů. Nejvyšší standardy kvality jsou použity jak na výběr těch nejexkluzivnějších materiálů, tak na vysokou nositelnost a pohodlí majitele.

cartier_1

Zdroj: Cartier Press

cartier_2

Zdroj: Cartier Press

cartier_3

Zdroj: Cartier Press

cartier_4

Zdroj: Cartier Press

V popředí každého doplňku pak stojí elegance a sofistikovanost. Jinak tomu není ani u kolekce Louis Cartier, která je tvořena šesti různými taškami z jemné telecí kůže v černé nebo camel barvě.

Příprava jedné tašky vyžaduje dohromady celkem tři sta úkonů zahrnujících mimo jiné ruční výrobu a potahování kovových komponentů palladiem, které jsou následně ručně leštěny. Varianty v podobě aktovky, tašky na dokumenty či tzv. business portfolia, které je vhodné pro tablet a nezbytné věci každodenní potřeby, vykouzlí perfektní a elegantní business vzhled. Stylově a moderně působí messenger bag vhodný k procházkám po městě i na pracovní schůzku.

cartier_Document holder_caramel

Zdroj: Cartier Press

cartier_Document holder_black

Zdroj: Cartier Press

Inspirace velkými cestovními taškami, které měl Louis Cartier v oblibě, se odráží v Louis Cartier bag, tzv. weekenderu. Z části zavazadlo, z části sportovní taška, velkorysý a funkční interiér pojme vše potřebné pro kratší cestu. Přezky na stranách odkazující na design slavných tašek Les Must de Cartier a vedle estetické funkce mají také funkci praktickou. Jejich rozepnutím lze tašku rozšířit pro získání ještě většího prostoru uvnitř. Louis Cartier bag je skvělou volbou pro muže, který hledá dokonalé propojení funkčnosti a estetiky.

cartier_louis

Zdroj: Cartier Press
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!