Nová TONI&GUY kolekce 16/17

29.11.2016 12:30 | Štěpán Molitor

TONI&GUY představil novou kolekci DUALITY pro sezonu 2016/17. Její hlavní myšlenkou jsou svoboda uměleckého vyjádření a individualita ve svěžím a nezaujatém pohledu na nové pojetí vlasových střihů.

„Letos jsme se rozhodli ke kampani pro kolekci TONI&GUY DUALITY přistoupit poněkud odlišně než v předchozích letech. Z celoroční tvorby jsme zvolili přibližně čtyřicet fotografií a výběr jsme dále zúžili na finálních dvacet pět účesů, které dokonale vystihují kreativitu našeho uměleckého týmu, jehož hlavním cílem vždy bylo zpřístupnit trendy z přehlídkových mol našim zákazníkům.“  říká Sacha Mascolo-Tarbuck.

V módě se stále více do popředí dostává výstřednost a trendy se v cyklech vracejí, jak v průběhu týdne módy ukázala kolekce ikonických návrhářů House of Holland a Alexander Wang. Jejich pojetí v TONI&GUY začlenili do tvůrčího procesu.

V kolekci naleznete trojici různých způsobů členění pramenů, díky nimž se dají vytvořit účesy rozmanitého objemu, struktury a tvaru vhodně doplněné barevnou paletou podle nejnovějších trendů. Díky tomuto pojetí lze stejné vlasové sekce upravit nejrůznějšími technikami a skloubit je do výsledné úpravy účesu. U barvení se barevné akcenty doplňují s vnitřní jemností. Díky odvaze a vhodně použitému zesvětlovači se dá dosáhnout barev jako z obálek časopisů a díky zesvětlování pramínků a postupnému přecházení jedné barvy v druhou vznikají skutečně nekonvenční výsledky.

027 TONI&GUY DARWIN 2-bs-3829

Zdroj: TONI&GUY Official

033 TAYLOR-bs-357 copy

Zdroj: TONI&GUY Official

024 DARWIN-bs-7763 copy

Zdroj: TONI&GUY Official

032 LUKE-bs-5737 copy

Zdroj: TONI&GUY Official


Hodnocení článku:Komentáře

Univerzitní vlci aneb jak zvládnout zkouškové období Univerzitní vlci aneb jak zvládnout zkouškové období Dnes je kolikátého? CO?! To ale musí znamenat, že tu zkoušku mám... za tři dny. Tři dny. Tři! Zdroj: Arnaldo Anaya-Lucca/Tumblr Přesně... Předchozí článek Editorial: Příští rok budu... Editorial: Příští rok budu... Prosinec je pokaždé něčím zvláštní. V obchodech už dávno visí zimní kolekce, po večerech místo prosseca popíjíme na náměstí... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!