Nová TONI&GUY kolekce 16/17

29.11.2016 12:30 | Štěpán Molitor

TONI&GUY představil novou kolekci DUALITY pro sezonu 2016/17. Její hlavní myšlenkou jsou svoboda uměleckého vyjádření a individualita ve svěžím a nezaujatém pohledu na nové pojetí vlasových střihů.

„Letos jsme se rozhodli ke kampani pro kolekci TONI&GUY DUALITY přistoupit poněkud odlišně než v předchozích letech. Z celoroční tvorby jsme zvolili přibližně čtyřicet fotografií a výběr jsme dále zúžili na finálních dvacet pět účesů, které dokonale vystihují kreativitu našeho uměleckého týmu, jehož hlavním cílem vždy bylo zpřístupnit trendy z přehlídkových mol našim zákazníkům.“  říká Sacha Mascolo-Tarbuck.

V módě se stále více do popředí dostává výstřednost a trendy se v cyklech vracejí, jak v průběhu týdne módy ukázala kolekce ikonických návrhářů House of Holland a Alexander Wang. Jejich pojetí v TONI&GUY začlenili do tvůrčího procesu.

V kolekci naleznete trojici různých způsobů členění pramenů, díky nimž se dají vytvořit účesy rozmanitého objemu, struktury a tvaru vhodně doplněné barevnou paletou podle nejnovějších trendů. Díky tomuto pojetí lze stejné vlasové sekce upravit nejrůznějšími technikami a skloubit je do výsledné úpravy účesu. U barvení se barevné akcenty doplňují s vnitřní jemností. Díky odvaze a vhodně použitému zesvětlovači se dá dosáhnout barev jako z obálek časopisů a díky zesvětlování pramínků a postupnému přecházení jedné barvy v druhou vznikají skutečně nekonvenční výsledky.

027 TONI&GUY DARWIN 2-bs-3829

Zdroj: TONI&GUY Official

033 TAYLOR-bs-357 copy

Zdroj: TONI&GUY Official

024 DARWIN-bs-7763 copy

Zdroj: TONI&GUY Official

032 LUKE-bs-5737 copy

Zdroj: TONI&GUY Official

Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!