Nové Porsche 911 Carrera II. generace slavnostně odhaleno v Galerii Mánes

Publikováno: 13.12.2015 21:13 | Redakce

Společnost Porsche Inter Auto CZ, výhradní dovozce a prodejce luxusních a sportovních vozů značky Porsche, odhalila v Galerii Mánes nové Porsche 911 Carrera II. generace. Slavnostního uvedení modelu s novými motory, vyspělejším podvozkem a novým systémem Porsche Communication Management v České republice se zúčastnilo na 300 hostů, mezi nimiž nechyběla ani zpěvačka Marta Jandová.

4337

Zdroj: Porsche Inter Auto CZ

4341

Zdroj: Porsche Inter Auto CZ

Představení nových modelů Porsche 911 Carrera S Coupé v bílém sportovním provedení a Cabriolet v elegantní šedé barvě proběhlo v uměleckém prostoru Galerie Mánes. Odhalení vozu bylo doprovázeno speciální 3D vizualizací a Speed Paintingem v podání známého Alexe Dowise, nechyběla ani módní přehlídka kolekce Porsche Driver´s Selection. Hosty provedl příjemným večerem známý herec Hynek Čermák. Atmosféru protkanou silnými sportovními automobily podpořila také energická a úspěšná zpěvačka Marta Jandová.

4344

Zdroj: Porsche Inter Auto CZ

4343

Zdroj: Porsche Inter Auto CZ

Porsche 911 je už mnoho desetiletí nejprodávanějším sportovním vozem světa. Tuto vedoucí pozici dále posílí nová generace s plochým přeplňovaným motorem disponujícím větším výkonem a zároveň nižší spotřebou. Nová 911 tak nabízí více zábavy z jízdy při  každodenním využití. Po úspěšném představení nové Carrery v České Republice evidujeme již nyní 10 objednávek od našich klientů,“ uvedl Mag. Christian Lang, generální ředitel společnosti Porsche Inter Auto CZ.

4354

Zdroj: Porsche Inter Auto CZ

Nová generace Porsche 911 Carrera nabízí inovativní plochý přeplňovaný motor, zdokonalený podvozek s ještě větším rozpětím mezi komfortní a sportovní jízdou, nový zábavní a komunikační systém, aktivní řízení zadní nápravy a nový systém aktivních tlumičů PASM. Model 911 Carrera S nabízí výkon 420 koní, zrychlení z 0 na 100 km/h za 3,9 s a maximální rychlost 308 km/h, to vše při snížení spotřeby na 7,7 l na 100 km. V České republice je k zakoupení v Porsche Centru Praha a zprostředkovaně v Porsche Servisním Centru v Brně a Ostravě.

4349

Zdroj: Porsche Inter Auto CZ

4350

Zdroj: Porsche Inter Auto CZ




Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!