Nové tašky francouzské značky Jack Russell v Le Premier

Publikováno: 21.05.2014 07:53 | Jiří Hofbauer

Obchod Le Premier rozšířil svůj sortiment o nové barevné tašky, peněženky, pouzdra na tablety a sady pouzder od francouzské značky Jack Russell. Skvělé zpracování a kvalitní kůže Saffiano, jež je typická svým diagonálním vzorem na povrchu, v sobě snoubí styl a eleganci.

Tašky Jack Russell

Elegantní tašky Jack Russell jsou skvělou volbou jak pro denní nošení, tak i pro cestování. Prodávají se hned v několika velikostech a barevných provedeních.

Malé tašky jsou k dostání je v provedení slim pro notebooky do velikosti 13,3” a klasik, kam můžete uložit počítač s uhlopříčkou až 15,6”.

Tašku pro denní nošení pořídíte od 6 790 Kč.

JC_LP_1

Zdroj: Le Premier

Cestovní a víkendové tašky Jack Russell 24h se pak výborně hodí pro kratší pracovní cesty. Dostatek prostoru ve dvou oddělených kapsách vám zaručí možnost uložení všech osobních věcí, které potřebujete mít stále po ruce.

Cestovní tašky jsou k dostání od 9 390 Kč.

JC_LP_2

Zdroj: Le Premier

Peněženky Jack Russell

Kvalitní peněženky Jack Russell jsou důkazem toho, že jednoduchý a decentní styl může být tím pravým pro každého muže. Velmi praktické řešení přihrádek, kapsiček i uzavíratelnou částí na mince zaručuje snadnou organizaci vašich účtů, karet i peněz.

Peněženka je k dostání v černé a tmavě modré barvě za cenu 1 990 Kč.

JC_LP_3

Zdroj: Le Premier

Pouzdra na tablety Jack Russell

Ideální pouzdro na iPad, ale i pro další typy tabletů. Pouzdro Jack Russell má praktické uzavírání na zip a i při každodenním používání vám garantuje dlouhou životnost a skvělou ochranu vášeho tabletu. V Le Premier jej seženete hned v několika barevných provedeních od těch konzervativnějších, černé či tmavě hnědé, až po odvážné varianty jako je bordó či tan.

Pouzdro na tablet se prodává za 2 790 Kč.

JC_LP_4

Zdroj: Le Premier

Sada pouzder Jack Russell

Sada Jack Russell je ideální pro cestování i pro uspořádání osobních věcí v každodenním životě. Sada obsahuje tři pouzdra různých velikostí a všechny mají praktické zapínání na cvoček. V Le Premier jsou k dispozici v několika barevných variacích tak, aby ladila ke všem dalším produktům Jack Russel.

Tři pouzdra pořídíte za cenu 2 190 Kč.

JC_LP_5

Zdroj: Le Premier
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!