Nové trendy v Le Premier

Publikováno: 19.03.2014 09:09 | Redakce

Současný muž musí jít s dobou a sledovat nové trendy ve světě pánské módy. Nechte se inspirovat některou z novinek Le Premier: italské luxusní deštníky Pasotti, kvalitní vázací motýlky a stylové hedvábné kapesníčky.

Vázací motýlky

Vymaňte se z uniformního stereotypu předvázaných motýlků a pořiďte si zavazovací motýlek. Vázací motýlek je pokaždé trochu jiný, ale vždy vypadá skvěle. Na výběr jsou jak jednobarevné, tak i vzorované varianty. Vázací motýlky ze 100% hedvábí v obchodě najdete za 890 CZK.

motylciHedvábné kapesníčky

Dokonalost tkví v detailech: tmavě modré sako, bílá košile a co ještě chybí? Kapesníček! Ať už zvolíte decentní jednobarevný nebo se odvážete a sáhnete po divočejším vzoru či barvě, budeme vám tleskat. Vždy se snažte vsadit na kvalitní materiál. V nabídce jsou nově k dostání i kapesníčky z některých látek pro košile z kvalitní egyptské bavlny nebo již standardně ze 100% hedvábí. Bavlněné kapesníčky jsou k dostání za 290 CZK, hedvábné kapesníčky pak za 590 CZK.

kapesnickyDeštníky Pasotti

Dokonalý doplněk i věrný služebník. Takový je deštník italské výroby luxusní značky Pasotti. Rodinný podnik Pasotti vyrábí deštníky od roku 1956 a jeho výrobky mají nadčasové designy, pevnou celodřevěnou kaštanovou rukojeť a propracované detaily. Deštník Pasotti vás uchrání před nevlídným počasím a stane se vaším společníkem na celý život. Průměr střechy deštníku je 107 cm a jeho celková výška činí 93 cm. Pořídíte jej za 3 890 CZK.

destniky
Hodnocení článku:Komentáře

Jan Palach: oheň, který probudil lidi Jan Palach: oheň, který probudil lidi Změny nejsou jednorázové akce. Možná jejich akutní provedení, ale ony samotné jsou trvalým procesem. V roce 1969 hlas lidu nepřekonal... Předchozí článek Jak být fit až do cíle v životě i sportu Jak být fit až do cíle v životě i sportu Léčit. Slovo, které RNDr. Josef Šmarda pokládá za základ úspěchu světového zdravotnictví, a které přesto ve slovnících těch... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!