Novinka v estetické stomatologii: bělení zubů Super Whitening

Publikováno: 06.04.2018 09:43 | Michal Novák

Toužíte po zářivém úsměvu filmových hvězd, ale bohužel se moc smát nemůžete, protože máte zažloutlé zuby? Nebo bělostný chrup vyžaduje vaše profese? Dopřejte si novinku v estetické stomatologii – ordinační bělení zubů Super Whitening s trvalým efektem.

shutterstock_345950657

Zdroj: Shutterstock

Brandeis Clinic, nejmoderněji vybavená soukromá klinika estetické stomatologie v ČR, má Super Whitening v nabídce od podzimu 2017, kromě bělení zubní skloviny pomocí pěny s hydroxyapatitem nebo ordinačního i domácího bělení zubů Opalescence.

V každém případě vyhledejte odborníka, protože podle platné evropské směrnice je bělení zubů vždy léčebný úkon a smí ho provádět pouze dentální hygienista nebo zubní lékař.

Bělení zubů Super Whitening zahrnuje 2 fáze

  1. Specialista Brandeis Clinic vám podle otisků zubů zhotoví přesně padnoucí nosiče, které si nasazujete spolu se speciálním gelem po dobu 14 dní.
  2. Specialista Brandeis Clinic vám v ordinaci zuby s použitím 6% peroxidu dále „dobělí“.

Metoda Super Whitening vybělí i zuby silných kuřáků a přitom je šetrná, takže se jí nemusejí obávat ani lidé s citlivými zuby. Další výhoda spočívá v absenci následné „bílé diety“. To znamená, že se nemusíte vyhýbat kávě, červenému vínu ani cigaretám.

Vyzrajte na přírodu a oslňujte své okolí bílým chrupem

Mírnému zabarvení zubní skloviny se mnohdy nedá vyhnout ani při sebelepší péči o chrup, zvláště pokud kouříte, pravidelně pijete kolové nápoje, kávu nebo čaj. Příznivé účinky má zelenina a ovoce, například mrkev, celer, jablka a hrušky, rozhodně však jimi nevybělíte zuby až o 9 odstínů, což dokážou specialisté s rozsáhlou klinickou praxí. Proto neváhejte a dopřejte si profesionální ošetření. Vyzrajte na přírodu a oslňujte své okolí bílým chrupem, který ještě více vynikne v létě v kontrastu s opálenou pokožkou.

Ať se v Brandeis Clinic rozhodnete pro jakoukoli metodu bělení zubů či jiný zákrok estetické stomatologie, vždy máte zajištěny jen nejmodernější a nejbezpečnější techniky, které podléhají přísné certifikaci American Dental Association. O zprostředkování konzultace s odborníkem Brandeis Clinic můžete požádat na webových stránkách kliniky či na telefonním čísle +420 226 291 650.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!