Nový obchod Gentleport s puncem "Made in Great Britain"

Publikováno: 29.04.2014 10:55 | Jiří Hofbauer

Sehnat elegantní, kvalitní, designově neotřelou a současně stále cenově dostupnou pánskou tašku je tak trochu zázrak podobný chození po vodě. Teď si ten zázrak můžete doslova splnit na počkání. V Pánské pasáži otevřeli nový obchod Gentleport, který na český trh přináší unikátní pánské doplňky a tašky ručně vyrobené ve staré dobré Velké Británii od značek N'Damus, Esther Porter, Brady Bags, Zatchels a The Leather Satchel Co..

Rodinná firma The Leather Satchel Co. byla založena už v roce 1966 a je nejstarším výrobcem klasických kožených britských brašen tzv. satchelů, které vyrábí v dílně v Knowsley poblíž Liverpoolu..

tasky

Zdroj: HRP group s.r.o.

Co určitě nesmí ujít (a vsadíme se, že neujde) vaší pozornosti jsou ručně šité obaly na iPady z té nejkvalitnější usně značky Zatchels, které si vás přitáhnou svou barevností.

ipady

Zdroj: HRP group s.r.o.

Značka Brady Bags byla založena v Birminghamu už v roce 1887. Dnes vyrábí tašky z nejkvalitnějšího plátna. Silné mosazné kování a anglická sedlářská useň dodávají taškám od Brady eleganci a odolnost.

gentle_3

Zdroj: HRP group s.r.o.

Jedinečnost značky Esther Porter je ve výběru materiálů, které pochází ze stanů, které zůstaly ležet napospas během letních hudebních festivalů. Každá vyrobená taška tak jedinečná ve svém původu a jistém příběhu.

gentle_4

Zdroj: HRP group s.r.o.

Abstraktní tvary, záhyby a kontrastně doplňující se barvy kůží definují podstatu značky N‘Damus. Nás nejvíce zaujaly neobyčejné manžetové knoflíčky s printem londýnského metra.

gentle_5

Zdroj: HRP group s.r.o.

Gentleport najdete v Pánské pasáži Na Příkopě 23.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!