Pop-up store Pánský klub v Pánské pasáži

Publikováno: 10.12.2013 10:53 | Jiří Hofbauer

Pop-up stores jsou v Česku teprve na svém začátku, ale rychle se stávají pro zákazníky exkluzivní příležitostí navštívit místa a zakoupit výrobky o kterých do té doby často ještě ani neslyšeli. V PopMeUp dali dohromady unikátní koncept a zorganizovali svůj první počin: pop-up store Pánský klub v Pánské pasáži. Již dnes se na vernisáži k otevření pop-up storu Pánský klub se svými designovými produkty představí Leo Macenauer a Playbag.

Leo Macenauer je mladý český návrhář zaměřený na tvorbu pánské módy. Po ukončení studia na Univerzitě Tomáš Bati ve Zlíně získával zkušenosti nejen v České republice, ale i ve světě. Nyní tyto zkušenosti přenáší do svých pánských kolekcí pod značkou vlastního jména Leo Macenauer. V pop-up storu Leo představí své tradiční produkty jako obleky na míru, extravagantní košile, nebo kožené opasky. Nově se v kolekci objevují i pánské šály. Pro nejnáročnější zákazníky Leo připravil kožené brašny z buvolí kůže vyvedené v černé barvě. Ale pomyslnou třešničkou na dortu jsou první pánské boty značky Leo Macenauer, které v právě v pop-up storu Pánský klub zažijí svoji premiéru.

lm_01

Zdroj: PopMeUp

lm_04

Zdroj: PopMeUp

Druhou designérskou značkou je Playbag, která symbolizuje spojení funkčnosti, kvality a jednoduchosti. A ze Zlína nám přivezou ukazát celou paletu svých výrobků. Nesmí chybět klasické tašky přes rameno nebo městské batohy několika barev a všech velikostí. Navíc si v tomto případě přijdou na své i slečny a dámy, Playbag vyrabí krásná psaníčka. I přes velmi široký sortiment za značkou Playbag ve skutečnosti stojí tři šikovní lidé: Aleš, Zdena a Kristina. Proto věřte že všechny produkty od tašek po peněženky jsou vyráběny s co největší precizností a hlavně láskou k řemeslu.

playbag

Zdroj: PopMeUp

playbag03

Zdroj: PopMeUp

Vernisáž k otevření pop-up storu Pánský klub je připravena na 10.prosince 2013 od 17.30 v Pánské pasáži. Navštívit pop-up store můžete až do 13.prosince 2013.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!