Nový rozměr vůní Commodity

Publikováno: 11.03.2014 13:48 | Jiří Hofbauer

Vždy když už to vypadá, že nelze přijít s něčím novým a originálním najde se někdo, kdo neví, že trh je přesycený a objeví něco, co tu ještě nebylo. Losangeleská značka Commodity nabízí originální řadu parfémů. Pravdou je, že tyhle vůně jsou tak jedinečné, že vůbec nevadí, že je nedistribuuje velký řetězec, svým jménem nezaštiťuje známý návrhář nebo jejich tváří není některá z celebrit.

Commodity_3

Zdroj: Commodity

Jak si myslíte, že by mohl vonět parfém s názvem Plátno, Zlato, Papír nebo Kniha. Právě Book, tedy kniha, patří k jejich nejoblíbenějším vůním. Míchá v sobě stopy okurky, eukalyptu, levandule, vetiveru a bazalky. Milovníky kvalitního alkoholu rozhodně zaujmou parfémy Whiskey nebo Gin. Ale nebojte se, že by to z vás táhlo jak z námořníka v přístavní nálevně. Jedná se o velice decentní, spíše večerní vůni založené na bergamotu, kůži a jasmínu.

Commodity_2

Zdroj: Commodity

V nabídce Commodity není vůně, která by nebyla lákavá. Proto si na eshopu za $ 9 můžete objednat sadu miniatur, kde najdete všechny vzorky. Případně za $ 48 objednat trio vůní podle vašeho výběru. A pokud jste už ozkoušeli a jste si jistí celý 100 ml flakón pořídíte za $ 108.

Commodity_1

Zdroj: Commodity
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!