NYMF()MANKA se odhaluje

Publikováno: 24.11.2013 16:11 | Jiří Hofbauer

Na internetu už delší dobu koluje celá řada vidí avizující nový film Nymfomanka dánského režiséra Lars von Triera. A konečně je na světě i první trailer.

Ti, kteří viděli předcházejí režisérovy snímky jako Melancholia, Antikrist nebo třeba Dogville ví, že podstata jeho filmů není primárně v samotném ději ale ve způsobu jeho vyprávěním. Jednotlivé scény by fungovaly i samostatně. Ve finální skládance dochází k jejich propletí nebo rozuzlení a finální celek je tak mnohem znepokojivější.

Děj filmu bude sledovat proces nelehkého dospívání ženy Joe, kterou hraje Charlotte Gainsbourg. Kromě ní se ve filmu přetékajícím fyzicky i citově otevřených scén ojeví Shia LaBeouf, Stellan Skarsgård, Stacy Martin, Willem Dafoe, nebo Uma Thurman. O hudbu se podle všeho mohli postarat němečtí Rammstein, kteří duní i z traileru.

Čím snímek na sebe strhl pozornost je bezesporu reklamní kampaň. Zatímco některé filmy se na sebe snaží upoutat pozornost rozpočtem, obsazením nebo kostýmy Nymfomanka zaujala sérií fotografií na nichž jsou hlavní postavy zachyceny v okamžiku vrcholného orgasmu.

Snímek Nymfomanka bude rozdělen do dvou částí. První díl s označením Volume 1 by měl přijít do českých kin 26.prosince. Jak se zdá, druhý svátek vánoční bude plný sexu...

poster

Zdroj: IMDBB
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!