Oázu gentlemanů jsme našli v Pánské pasáži

Publikováno: 18.03.2013 00:13 | Jiří Hofbauer

Jedinečný koncept Pánské pasáže je prvním centrem orientovaným čistě na muže, který nabízí zákazníkům služby i produkty šité na míru. Neustále rozšiřující se pestrá skladba obchodů z vás udělá svým způsobem lepšího člověka. I když je pasáž vyhledávaným místem českých elegánů poradila by si i s Tarzanem. Je jedno jestli by vešel z ulice Na příkopě nebo z Ovocného trhu. Během cesty po runwayi Pánské pasáže jej oholí, obléknou snad pro všechny myslitelné příležitost, na závěr nakrmí a do světa pošlou s krabicí doutníků a lahví kvalitního vína jako znalce světového stylu. Zatímco móda se mění co půl roku Pánská pasáž drží jeden trend navzdory okolnímu světu. Kromě poslední módních trendů zde najdete i ohrožený druh v podobě profesionální personálu, který klientům poskytuje osobní, nadprůměrný přístup.

Pánské obleky na míru v Le Premier

U základního modelu Economy class máte na výběr ze tří látek – černá, tmavě modrá a šedá, 100% vlna kvality 120’s. Veškeré detaily si na obleku můžete zvolit sami. Oblek na míru začíná na 13 900 CZK korun včetně monogramu.

1Košile z Quality Fashion Point

Bílá je klasika ale zářivé košile z kolekce Polo Ralph Lauren z Quality Fashion si zaslouží být ve vašem šatníku. Dejte módě zelenou, ale i fialovou, růžovou nebo červenou. Košile od 2 500 CZK.

2Hodinky PRIM CAERUS z Prim Manufacture 1949

Že v jednoduchosti je krása, ví i výrobci hodinek PRIM CAERUS. Hodinky dávno povýšily z praktického ukazatele času na výrazný doplněk. U hodinek PRIM CAERUS oceníte především jedinečný pohled na mechanický strojek, který je tlukoucím srdcem samotných hodinek. Koupíte v obchodě PRIM za 49 500 CZK.

3Kapesní nože z České zbrojovky

Kapesní nůž FX z České zbrojovky by neměl chybět ve výbavě žádného dobrodruha. Cena 1 955 CZK

4Souprava Kapky v obchodu Granát Turnov

Set „Kapky“, jenž byl oceněn v soutěži DESIGN VD 2012, obsahuje náhrdelník, náušnice a prsten. Kapky s pravými českými granáty koupíte za 30 870 CZK.

5Sešívačka El Casco z Luxury Office

Stylová sešívačka El Casco z obchodu Luxury Office v Pánské pasáži je elegantním a nadčasovým pomocníkem. Sešívačku v původním designu z roku 1932 koupíte za 2 647 CZK.

6Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!