Obroučky jako módní doplněk

Publikováno: 01.05.2017 12:30 | Marek Michalec

To že brýle nepotřebujete, není důvod, proč byste je nemohli nosit. Inspirovat se můžete u spousty módních ikon, pro které brýle jsou, nebo byly rozpoznávacím znamením. Pokud na ně nejste zvyklí, tak to bude ze začátku možná trochu adrenalin. Ale bude vás to bavit. Styl nebo vzhled, kterým se prezentujeme je nedílnou součástí našeho života a co by byl život bez zkoušení nových věcí?

Pinterest - uvod

Zdroj: Pinterest

Kromě nepříliš povedených napodobenin Ray Ban Wayfarer, které seženete na každé tržnici, u nás nošení čirých brýlí ještě není tolik zažité, hodně lidí nerozumí tomu, proč nosit brýle jen pro efekt. Móda by vás ale měla bavit a jde v ní především o vás, takže pokud se pro brýle nadchnete a budete se při jejich nošení cítit dobře, nemusí vás názor ostatních zajímat.

Pinterest - uvod 2

Zdroj: Pinterest

To, aby se vám dotyčné obroučky líbily je samozřejmě důležité, ale mnohem více se zaměřte na to, jak vypadají v souladu s vašim obličejem. Budete možná překvapeni, že ty, které se vám vystavené vůbec nelíbí, na vás při zkoušení vypadají dobře. Zohledněte především rysy obličeje, jeho tvar a také velikost brýlí.

Pinterest

Zdroj: Pinterest

To jsou pádné důvody pro to, abyste pro ně zamířili do optiky a nekupovali je přes internet. Výběr je obrovský a jak jsme již zmínili, volba je hodně individuální vzhledem k proporcím obličeje, poradíme snad jen, abyste se zaměřili na jednoduchý design. Nebojte se tradičných až téměř vintage obrouček, vypadají skvěle. Velkým trendem začínají být oversized brýle. Ti co v šuplíku najdou staré obroučky po dědovi mají výhodu.

Dolce Gabbana, cena k doptání v butiku

Dolce a Gabbana - archiv - k doptani

Zdroj: Archiv značky

Persol, cena k doptání v butiku

Persol - archiv znacky - k doptani

Zdroj: Archiv značky

Ray-Ban, cena k doptání v butiku

Rayi

Zdroj: Archiv značky

Brýle jsou velmi výrazným doplňkem, proto si pravděpodobně budete nejdříve zvykat na větší pozornost okolí, ale nemusíte se bát. Možná budete sami překvapeni, jak snadno se čirá skla stanou nedílnou součástí vaší image.

 

 
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!