Ochutnejte ve Starbucks nové frappuccino S’mores

Publikováno: 16.05.2016 09:18 | Redakce

Potřebujete letní osvěžení? Starbucks právě nyní představuje dvě nové frappuccinové příchutě, které vycházejí z legendární americké pochoutky S’mores. Pokud vás zajímá, jaká je ta chuť, po které šílí celá Amerika, máte skvělou příležitost to zjistit! Zajděte si ještě dnes do nejbližší kavárny!

Photo 11.05.16 11 31 42

Zdroj: Starbucks

Znáte záběry z amerických filmů, na kterých si lidé opékají marshmallows u táborového ohně? Je to začátek přípravy oblíbeného amerického dezertu S’mores, který je u letního táboráku prostě nepostradatelný. S’mores je zkráceně „some more“ (více), protože to není jen tak obyčejná sušenka či sladkost. Tento teplý snack, připravený na ohni, grilu nebo plotně, je spíš něco jako malý sladký sendvič, který se rozpouští ve vašich ústech. Připravuje se tak, že se mezi dvě grahamové sušenky vloží čokoláda a opečené marshmallows – je to prakticky nezbytnost pravého amerického léta!

Chuť inspirovaná dobrodružstvím!

Tuto oblíbenou chuť amerického léta si teď můžete dopřát i v České republice, a to ve formě nápoje! Starbucks má nyní v nabídce dvě nové frappuccinové příchutě, které byly inspirovány právě tímto populárním dezertem. S’more Frappuccino je lahodnou kombinací vrstev tvořených marshmallowovou šlehačkou, čokoládovou polevou a směsí Frappuccino, která je v nabídce v čokoládové či banánovo-karamelové verzi. To vše je završeno další vrstvou šlehačky a ozdobeno drobenou sušenkou. Nápoj je k dostání ve dvou verzích: v kávové a ve smetanové, která neobsahuje kofein. Obě jsou skvělým osvěžením pro nadcházející stále teplejší dny.

Sezona jako stvořená pro sladké pochoutky

Pokud byste rádi okusili sladké osvěžení ve společnosti přátel a S’mores Frappuccina, nejlepší je využít Frappuccino Happy Hours ve Starbucks, které trvají od 16. do 20. května. „Všichni zákazníci, kteří nás navštíví mezi 15. a 17. hodinou a vyberou si jakékoli frappuccino z naší nabídky, zaplatí jen polovinu ceny. Pro majitele naší Starbucks Card začnou Happy Hours již o 3 dny dříve, 13. května,“ vysvětluje Lucie Vojtová, Brand Manager Starbucks. Letní kempování ve městě ještě nikdy nebylo tak jednoduché a lahodné!
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!