Odchod Jeremy Clarksona z BBC je následek rvačky

Publikováno: 10.03.2015 20:22 | Jakub Matulík

Kolem Jeremy Clarksona toho bylo napsaného už mnoho. Tenhle britský reportér nejde daleko pro nějaký hrubý výraz a nebojí se ani zesměšnění autorit. Poslední prohřešek je dost možná konečný. Světem internetu se totiž šíří informace, že kvůli nějaké rasistické narážce, je Jeremy vyšetřován. Podle jeho Twitteru to zase vypadá, že BBC hledá novou tvář místo něho.

uy0fjmscyxvuajojqrf7 2

Zdroj: BBC

Světem běží dva názory. Podle jednoho to Jeremy skutečně přepískl a je to jeho konec u Top Gearu a dost možná také u BBC. To by znamenalo, že je konec jedné slavné éry. Řekněme si to upřímně; Top Gear (myslím tím ten televizní) bez něho nebude nikdy tak dobrý. Celý tento pořad funguje na rivalitě a zábavě všech tří, tedy kromě tahouna Jeremyho i Richarda a Jamese. Všichni velice vtipní, řidičsky schopní a zábavní showmani. Pokud jeden článek upadne, je konec. Konec jednoho zábavního pořadu. Konec jedné etapy.

Druhý názor na jeho odchod je přesně opačný. BBC chce opět zvýšit sledovanost Top Gearu, tak uměle vytváří nějaké historky o tom, že jej chtějí vylít a tím brutálním způsobem přitahuje pozornost. Upřímně jestli to BBC opravdu dělá, tak je to výborný tah, jelikož celý svět se právě teď nebaví o ničem jiném. Brzy se jistě dozvíme podrobnosti.

Britský týdeník Radio Times dnes ráno na svém webu uvedl zprávu, že odchod Jeremy Clarksona z BBC je následek fyzického útoku z jeho strany na jedno z vedoucích produkčního týmu Top Gear.

Když se dva perou, televizní zábava stojí...
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!