Oficiální plakát k bondovce Spectre

Publikováno: 19.03.2015 10:30 | Jiří Hofbauer

Vidíte, co je v těch očích? Odhodlání. Filmové studio představilo rovnou dvě verze oficiálního plakátu k nové bondovce Spectre. První, barevnou, ve velice zemitých odstínech, které dominuje Bondův pronikavý pohled. Druhá je černobílá, více uhlazená, ale o nic méně efektní.

poster

Zdroj: IMDB

Co se stylingu týče, hrábl Bond do skříní a vytáhl něco, co na sobě už jednou měl. Daniel Craig obleče stejný rolák jako Roger Moore v osmé bondovce Žít a nechat zemřít z roku 1973. Nechybí ani pouzdro na zbraň. Ostatně film Spectre do svého loga přebral i průstřel sklem.

roger

Zdroj: IMDB

Hodnocení článku:Komentáře

Jan Palach: oheň, který probudil lidi Jan Palach: oheň, který probudil lidi Změny nejsou jednorázové akce. Možná jejich akutní provedení, ale ony samotné jsou trvalým procesem. V roce 1969 hlas lidu nepřekonal... Předchozí článek Audi TT 2.0 TFSI quattro: tak trochu jiné daily supercar Audi TT 2.0 TFSI quattro: tak trochu jiné daily supercar Je to několik let zpátky, co jsem seděl v první generaci Audi TT a byl jsem víc jak na rozpacích. Bylo to Audi, byl to sporťák, bylo... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!