Oficiální stylová pouzdra pro Nexus 10 jsou tu

Publikováno: 11.04.2013 11:41 | Petr Hájek

Google Nexus 10 je pohledný, šikovný a užitečný tablet od Google, který má výborné rozlišení displeje, podporu více uživatelů, HD obsahu, aplikací i her a přitom má pouze 8,9 mm tloušťky a váží 603 gramů. A nyní pro něj konečně máme k dispozici stylová otevírací pouzdra!

Nexus-10-covers

Zdroj: Google

Google je trošku trošičku ošidná firma, stejně jako štěstěna sama - občas od ní člověk dostane to, po čem touží, jindy na podobnou věc čekají její fandové snad věčnost. Jsou tu ale naštěstí i dny, kdy si člověk uvědomí, že má určité možnosti, o kterých dříve ani nevěděl.

n10-capture-share

Zdroj: Google

Dnes nastal jeden z těch dnů, na který budou jistě fandové jeho produktů opět pár chvil vzpomínat, jelikož nám Google uvedl něco, po čem lidé toužili již od data uvedení jeho zařízení - ano, jde o oficiální pouzdra určená pro Google Nexus 10.

n10-speed

Zdroj: Google

Pouzdra se připojují tak, že se odstraní zadní kryt, takže sama o sobě nepřidávají prakticky žádný další objem. Jakmile pouzdro zavřete, tablet tím uspíte. Pak samozřejmě stačí jen otevřít, jako netbook či notebook a vše opět jede jako z praku.

n10-product-hero

Zdroj: Google

Novinka je k mání ve dvojici barevných provedení. Obligátní černi (zde "Dark Grey"), které asi dá většina lidí přednost a pak tu máme i zajímavý odstín jménem "Scarlet". Není to mnoho, ale dvě je pořád více než jeden, že ano...

Nexus-10-covers-2

Zdroj: Google

Pouzdra jsou perfektně zaoblená, stojí 29,99 USD kus a zatím jsou ještě pořád skladem přímo u Google.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!