Old's cool - zpomalte

Publikováno: 17.09.2016 05:48 | Štěpán Molitor

Zpomalit a uvědomit si, že i staré materiály mohou znovu získat vyšší hodnotu. Toto téma čtvrté mezigenerační přehlídky OLD´S COOL reflektuje její hlavní programová část nazvaná SLOW UP, která se věnuje fenoménu pomalé módy. V sobotu 24. září proběhne v prostorách Veletržního paláce Národní galerie v Praze celodenní festivalový program  OLD’S COOL, jehož cílem je propojovat generace a pohnout veřejným míněním ve prospěch stáří.

Jakub_Polanka_Slow up

Zdroj: Archiv akce

Festival má několik částí. Kromě workshopu slow fashion, komentované prohlídky Národní Galerie se uskuteční i módní přehlídka, na které předvedou své modely Jakub Polanka, Monika Drápalová, Jan Černý, La Femme Mimi, Hana Frišonsová, Leeda, Win Win Love, Vivien Babicová, Filip Jakab nebo Daniela Pešková a další. Módu předvedou modelky všech generací, které se projdou ve speciální scénografické výstavě. Abstraktní krajina z recyklovaných materiálů vzniká ve spolupráci s Architektkou Kateřinou Blahutovou. Celou show navíc doprovodí a umocní živé vystoupení zpěvačky a skladatelky Sáry Vondráškové aka Never Sol. Celý program najdete ZDE.

Hodnocení článku:Komentáře

Univerzitní vlci aneb jak zvládnout zkouškové období Univerzitní vlci aneb jak zvládnout zkouškové období Dnes je kolikátého? CO?! To ale musí znamenat, že tu zkoušku mám... za tři dny. Tři dny. Tři! Zdroj: Arnaldo Anaya-Lucca/Tumblr Přesně... Předchozí článek Veronika Růžičková: Z padesátníka s pleší uděláme šarmantního čtyřicátníka Veronika Růžičková: Z padesátníka s pleší uděláme šarmantního čtyřicátníka Účesy panenkám tvořila snad každá malá holčička. Veronika Růžičková nebyla výjimkou. Svou dětskou vášeň později přetvořila... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!