Omega Seamaster 300 „Spectre“

Publikováno: 28.10.2015 22:09 | Jiří Hofbauer

Poprvé v historii celé filmové série budou ty samé hodinky, které nosí světově proslulý špion na svém zápěstí, dostupné veřejnosti jako model z limitované edice. Všechny doposud vydané edice byly jen spojením značky Omega s tématikou Jamese Bonda. 

Nově představený model Seamaster 300 „Spectre” vám dává možnost nosit stejné hodinky, jaké jsou na filmovém plátně.

Tradice modelů Omega Seamaster se váže ke startu nové série Jamese Bonda, filmu Zlaté oko (1995). Bondova námořní historie a gentlemanský styl perfektně dolaďují ikonický charakter řady Seamaster.

Limitovaná edice těchto výjimečných hodinek je omezena na 7007 kusů a jejich ocelové pouzdro s hladkým designem a úderný černý číselník okamžitě zaujmou.

Obousměrně otočná luneta je tentokrát vyrobena z leštěné černé keramiky. Čísla na dvanácti hodinové stupnici jsou ze slitiny LiquidMetal a mohou být nastavena na kterýkoliv čas na světě.

The OMEGA Seamaster 300 Bond_233.32.41.21.01.001

Zdroj: Omega

Vteřinová ručka ve tvaru „lízátka“ je dalším unikátním detailem, stejně jako pruhovaný šedo-černý nylonový NATO řemínek – známý také pod jménem NATO James Bond. Na jeho sponách nalezneme gravírování kódu 007.

Každé hodinky samozřejmě mají na zadní straně vlastní sériové číslo. Tato „tajná“ identita je doplněna gravírováním jména nového filmu série „Spectre” pro připomenutí dobrodružství z nejnovějšího promítání.

Žádný James Bond se ale neobejde bez svých vynálezů, proto jsou tyto hodinky poháněny vysoce pokrokovým kalibrem Omega 8400 Master Co-Axial. Revolučním mechanismem, který změnil celé odvětví.

Už nyní je evidentní, že ani letos James Bond neztratí nic ze svého stylu. Seamaster 300 „Spectre” mají jedinečný, sofistikovaný design s nádechem tajemného příběhu.

spectre

Zdroj: Omega

Omega Seamaster 300 Spectre

Safírové sklíčko je odolné proti poškrábání s vnitřní antireflexní úpravou, černý číselník, vodotěsnost do 30 bar (300 metrů/100 feet). Pouzdro je vyrobeno z oceli a jeho velikost je 41 mm. Za cenu 170 500 Kč pořídíte v butiku Omega.

Hodnocení článku:Komentáře

Vizionář Yves Saint Laurent Vizionář Yves Saint Laurent Nosil dioptrické brýle s tlustými obroučkami dlouho předtím, než se objevily v každém druhém řetězci. I přes nesnadné dětství... Předchozí článek Festival sportu, tance a zábavy na brněnském výstavišti – tři dny aktivit pro zdraví a zábavy Festival sportu, tance a zábavy na brněnském výstavišti – tři dny aktivit pro zdraví a zábavy Již za 14 dní, konkrétně ve dnech 6. až 8. listopadu, opět proběhne veletrh pro všechny sportovní nadšence a příznivce volnočasových... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!