Operní pěvkyně Pavlína Senić pokřtila své vánoční CD

Publikováno: 07.12.2013 09:51 | PR

I když se to v předvánočním čase novými CD jenom hemží, za povšimnutí určitě stojí to s názvem Vánoční dům s Pavlínou Senič. Operní pěvkyně jej vydala spolu s producentem Radkem Wolfem na základě inspirace atmosférou Vánočního domu v Karlových Varech.

Senič a Vágner

Zdroj: Petr Mráček

Kromě Pavlíny Senić na něm milovníci zajímavé hudby uslyší i komorní soubor Musica Festiva, přidanou hodnotou tohoto CD je pak hudební doprovod interpretovaný profesionálními hudebníky. „Měla jsem naprosto jasnou představu o skladbách, které jsem chtěla, aby zněly Vánočním domem. Třešničkou na CD je dětský pěvecký sbor Carmína z Českých Budějovic. Speciálním a velmi milým hostem je potom herečka Valérie Zawadská, která zde namluvila báseň Jana Skácela,“ řekla Pavlína Senić.

Senič a Ludvika novy

Zdroj: Petr Mráček

Během křtu v restauraci Campanulla na pražské Kampě soubor Musica Festiva také zahrál. CD pokřtili zpěvačka Dasha, fotograf Jakub Ludvík, herečka Nela Boudová, herec Pavel Nový, sestra Konsoláta z Domova sv. Karla Boromejského a moderátor a herec Petr Vágner. A pogratulovat autorce přišli také například hudebník Felix Slováček či herec Antonín Duchoslav. „Myslím, že naše CD má v sobě něco vzácného, kouzelného, originálního a to jak svým obsahem, tak formou distribuce, kterou bude uváděno na trh,“ řekl producent Radek Wolf. „Tímto bych chtěl poděkovat všem aktérům, kteří se na přípravě tohoto CD podíleli zejména pak operní pěvkyni Pavlíne Senić a Vánočnímu domu v Karlových Varech, nebyla to lehká práce, ale povedla se,“ uzavřel Wolf.

Senič a všichni

Zdroj: Petr Mráček
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!