Originální náramky od české značky Lavaliere

Publikováno: 17.04.2017 11:00 | Lenka Mařanová

Navázání na tradici jablonecké bižuterie, propracovanost té nejvyšší úrovně a lokální výroba. Všechny tyto vlastnosti definují mladou českou značku Lavaliere, která se může pyšnit širokým sortimentem s více než 350 různými typy pánských i dámských náramků na ruku. Každý náramek je vyrobený na míru pro svého budoucího nositele, který má tak možnost plně vyjádřit svou jedinečnost. 

1

Zdroj: Eva Neužilová

Ryze česká značka Lavaliere [čti Lavalír]se výhradně zaměřuje na výrobu designových pánských a dámských náramků z přírodních materiálů, cenných kovů, Swarovski krystalů a drahokamů. Mezi materiál, se kterým značka pracuje, kromě toho patří broušené perly, pravé zlato, stříbro, ocel, zirkony nebo přírodní kameny pocházející z různých koutů světa. Každý kámen má svůj magický význam a podle prastaré budhistické tradice, kterou se značka nechala inspirovat, může svého nositele nejen ochraňovat a uklidňovat, ale také dodávat sílu a nabíjet pozitivní energií. I přestože materiál pro výrobu pochází z různých zemí světa, samotné náramky jsou navrženy a zkompletovány v České republice, v chráněné dílně Jakob v Jablonci nad Nisou. Osobní přístup a ruční zpracování zaručuje propracovanost vysoké úrovně a díky použití kvalitních materiálů úrovně AA je rovněž docíleno nadčasového vzhledu a dlouhodobé životnosti každého náramku.  Kvalitu šperků a pravost použitých kovů garantuje registrace na puncovním úřadu. Značka Lavaliere rovněž získala ochrannou známku, dle zákona, jako ryze Český výrobek.

wrap-naramek-tiger-eye-onyx_1024x1024

Zdroj: Eva Neužilová

¨

dfwe

Zdroj: Eva Neužilová

Inspiraci pro jednotlivé modely značka čerpá z aktuálních trendů z New Yorku, Londýna či z mezinárodních veletrhů, naposledy se například designéři značky inspirovali na největším šperkařském veletrhu na světě Vicenza Fair 2017 v Itálii. „Máme rádi módu i tradice a chceme dopřát našim zákazníkům originální náramky, kterými doplní svůj outfit a podtrhnou styl,“ vysvětluje hlavní designérka Natálie Valtová a dodává „Je pro nás také velmi důležité to, že jsme přímí výrobce, ne přeprodejci, a vyrábíme v Čechách. Lokální výrobou chceme podporovat český průmysl a rovněž se snažíme navázat na tradici slavné české bižuterie z Jablonce nad Nisou, která má kořeny až v 18. století a stále zůstává místním fenoménem.

naramek-kotva-zlacena-18k-zlatem-a-cerne-kozene-la

Zdroj: Eva Neužilová

naramek-koralkovy-pansky-matny-achat-sestihrany-os

Zdroj: Eva Neužilová

Úplně první designová kolekce Lavaliere vznikla v roce 2016 a od té doby se sortiment značky rozšířil o další limitované kolekce čítající více jak 350 jednotlivých kusů pánských a dámských náramků. Kolekce se spolu smysluplně doplňují a je velmi snadná a efektivní kombinace jednotlivých druhů a stylů.

Současně s trendy je pro značku neméně důležitá i spokojenost zákazníka. Všechny náramky Lavaliere jsou ručně vyrobeny, očištěny, zkontrolovány a pečlivě odeslány v luxusním balení. Značka také poskytuje nadstandartní servis ve formě výroby náramku na míru zákazníka
a kvalitní pozáruční servis.

Hodnocení článku:Komentáře

Audi plánuje výrobu dvou nových modelů SUV Audi plánuje výrobu dvou nových modelů SUV Audi rozšíří své produktové portfolio o dva nové modely Q, pro které již byly vybrány výrobní závody. V roce 2018 bude zahájena... Předchozí článek Jak na klobouky a jiné pokrývky hlavy? Jak na klobouky a jiné pokrývky hlavy? Klobouky a čepice jsou výraznými doplňky. Skrývají mnohá úskalí a buď váš outfit vynesou do výšin nebo ho úplně potopí… Zdroj:... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!