Originální osvěžení v domácí ložnici

Publikováno: 19.02.2013 13:09 | PR

Je jedno, jak moc se nějakému muži líbí jeho žena, po pár letech vztahu se zákonitě dostaví lehká nuda a přesycení a to ze stejného důvodu, jako člověku, jenž celý život nejí nic jiného, nežli jedno jídlo. Naštěstí lze ale domácí hrátky velmi snadno okořenit k plné spokojenosti obou stran povedenými a stylovými pánskými i dámskými kostýmy.

Jestliže je vaše žena pilná jako včelička (ať už doma nebo v práci), můžete vsadit na tento kostým znázorňující včelu, popřípadě včelí královnu. Ať už vaše žena patří ke kterékoliv hmyzí fantazii, raději si ale dejte pozor na bolestivé bodnutí kamkoliv do těla!

Kostým

Zdroj: karnevalovekostymy.cz

Cena modelu: 874 Kč
http://www.karnevalovekostymy.cz/damsky-kostym-vcelicka-x14256

Jednou z nejosvědčenějších mužských fantazií je škádlení a svádění ženy, která mu přišla uklidit. I normálně to jde často hladce, ovšem po pořízení toho správného kostýmu je to už doslova nebezpečná a elektrizující záležitost trvající několik málo okamžiků.

Kostým pokojská

Zdroj: karnevalovekostymy.cz

Cena modelu: 847 Kč
http://www.karnevalovekostymy.cz/damsky-kostym-pokojska-cerno-bily-x15242

Dámský kostým jeptiška (s černým čepcem) na první pohled příliš vzrušujícím dojmem nepůsobí, ale když jí dáte chvilku času, pořádně se rozpálit nad výčtem vašich hříchů, uvidíte, že to i s ní spěje ku dalšímu společnému hříchu jaksi podezřele snadno.

Kostým jeptiška

Zdroj: karnevalovekostymy.cz

Cena: 292 Kč
http://www.karnevalovekostymy.cz/damsky-kostym-jeptiska-s-cernym-cepcem-x1381

Kdo si potrpí na ženy akčnější vizáže, s nimiž by se snadno mohli ocitnout na šikmé ploše, jistě ocení kostýmek pirátky v některé z jeho podob, jako třeba právě model s delšími šaty, jenž mají tu výhodu, že toho ponechají více k objevování.

Kostým pirátka

Zdroj: karnevalovekostymy.cz

Cena: 1160 Kč
http://www.karnevalovekostymy.cz/damsky-kostym-piratka-dlouhe-saty-x1615

Kdybychom se snad měli bavit i o pár kostýmech pro muže, tak i mezi těmi je nabídka velmi široká.

Jako například tento pohledný Viking, u nichž patřilo k oblíbené zábavě kromě pití samozřejmě také drancování klášterů a prznění jeptišek, jde tedy o dobře sedící kombo k jeptišce výše.

Kostým viking

Zdroj: karnevalovekostymy.cz

Cena: 990 Kč
http://www.karnevalovekostymy.cz/kostym-viking-x118461

Kostým Ježíše naznačuje, že tvůrcům podobných legrácek není cizí skutečně žádné téma. Ježíš je zajímavá osoba hned z několika důvodů. Předně, ač relativní abstinent, umí měnit vodu ve víno (ideální společník na party), chodit po vodě a další podobné kousky, no a nesmíme zapomenout ani na to, že ženy s tímto mužem čeká skutečně nadpozemský zážitek...

Ježíš

Zdroj: karnevalovekostymy.cz

Cena: 1 314 Kč
http://www.karnevalovekostymy.cz/kostym-jezis-x14771

Za oné situace, že je vaším šálkem čaje rafinovaná rozkoš působená znehybněním sebe sama, měl by vás jistě oslovit model uprchlého vězně, jenž je navíc i s želízky a pro ty největší fajnšmekry také s koulí na noze. Podobný kousek jde navíc perfektně na ruku kostýmu určenému pro ženy-policistky!

Kostým vězeň

Zdroj: karnevalovekostymy.cz

Cena: 509 Kč
http://www.karnevalovekostymy.cz/pansky-kostym-vezen-s-cisly-x1627

Další kostýmy najdete na www.karnevalovekostymy.cz.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!