Orlando Bloom a jeho láska BMW S 1000 R Custom

Publikováno: 24.06.2015 17:22 | Jiří Hofbauer

Možná byste to do něj neřekli, ale herec Orlando Bloom je vášnivý motorkář. A pokud zrovna nenatáčí, většinou volného času stráví v sedle motorky. Jakmile má alespoň chvilku mezi natáčením, sedne na motorku a brázdí silnice kolem Holywoodu.

Hercův kamarád Michael “Woolie” Woolaway, majitelem custom shopu Deus Ex Machina v kalifornském Venice vytvořil jedinečný stroj podle hercových představ. Vzali si do parády motorku BMW S 1000 R, která ve své základní podobě nabídne 4dobý řadový 4válec, sílu 160 a maximální rychlo 200 km/h.

Podívejte se na krátký dokument, ve kterém Orlando i Michael mluví o práci na jedinečném stroji.

Hodnocení článku:Komentáře

Jan Palach: oheň, který probudil lidi Jan Palach: oheň, který probudil lidi Změny nejsou jednorázové akce. Možná jejich akutní provedení, ale ony samotné jsou trvalým procesem. V roce 1969 hlas lidu nepřekonal... Předchozí článek Botas slaví 66 let speciálním modelem Champion 66 Botas slaví 66 let speciálním modelem Champion 66 V červenci letošního roku uběhne 66 let od založení české firmy Botas, která jednou pro vždy zařadila do našeho slovníku pojem „botasky“... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!