Otevřeně o sexu s Betony Vernon

13.09.2013 18:19 | Václav F. Mensa

Lidská sexualita je pravděpodobně ta nejpřirozenější věc ve vesmíru. Těmito slovy je prostoupena nová kniha sexuální antropoložky a designérky šperků Betony Vernon. Kniha The Boudoir Bible je dílo vyplněné radami, typy a především filosofií dlouhého a skvělého sexu.

Lidstvo je sexem fascinováno po celá tisíciletí a po nepravidelné lince na světlo přicházel nebo byl naopak ukrýván a nemluvilo se o něm. Moderní obrození posledního století přineslo zmenšující se tabu ohledně tohoto tématu a dokonce dopomáhá lidem k bohatství a slávě. Když před časem vyšlo Padesát odstínů šedi, strhla se lavina. O sexu se otevřeně mluvilo v kavárnách, televizních talk show a autorka si získala jistou pozici. Erotická literatura má ale své zastoupení i v Čechách a to v podobě svérázné první dámy českého psaní, Sylvy Lauerové. Její knihy Otrok či Hračka patří vedle ostatních děl k těm kontroverzním. Na světové scéně však nyní vládne již zmíněná E.L. James a také Betony Vernon.

Tato žena s rudými kadeřemi mluví a píše o sexu a erotice s naprostou lehkostí a otevřeností. Známou se stala především díky svým kolekcím erotických šperků. Kdo ale čeká podivně působící mučící nástroje, je na omylu. Jedná se o vysoce sofistikované kusy dopomáhající k většímu vzrušení a prodloužení her. Narodila se v Americe, žila v Itálii kde měla televizní pořad a nyní pobývá ve Francii. Je známá rafinovanou ženskostí, fetišismem a propojování posvátných věcí s každodenním životem. S podobnou obřadností navrhuje i svá díla.

"The jewel tools."

Kolekce šperků ze stříbra, zlata ale i peří či perel již na první pohled vypadá nezvykle. Vše je navrženo a uzpůsobeno nejen skvělému vzhledu ale též masážním schopnostem. Dnes již legendární The Petting Ring proslavila Christina Aguilera i Angelina Jolie. Spojuje v sobě jogínské cviky a přesto nenechá nikoho na pochybách k čemu může být použit.

Pomalu ale jistě se blíží Vánoce a tak pokud chcete své drahé polovičce věnovat opravdu výjimečný šperk, vybírejte na eshopu Betony Vernon. Rozhodně nebudete litovat.

betony_vernon

Zdroj: Purple.fr

408449449_1280

Zdroj: Purple.fr

Betony Vernon 2 marta_1500_0_resize_90

Zdroj: Purple.fr

betony2

Zdroj: Purple.fr

OZ_Beauty_050_037_ISOC-V2_300

Zdroj: Purple.fr

photo (kopie 2)

Zdroj: Purple.fr

photo (kopie 5)

Zdroj: Purple.fr

photo (kopie 6)

Zdroj: Purple.fr

photo (kopie)

Zdroj: Purple.fr

tumblr_lho8gb3QUp1qz9qooo1_r1_1280

Zdroj: Purple.fr

Zahm_090-137_ISOC-V2_300

Zdroj: Purple.fr

Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!