Outfity na silvestrovskou párty

Publikováno: 26.12.2016 18:00 | Štěpán Molitor

31. prosinec je nejen příležitostí k zhodnocení úspěchů a poučení se z neúspěchů uplynulého roku.  Je to také skvělá záminka pro pořádnou party. I silvestrovská oslava má svá pravidla. Oslavovat můžete u kamaráda na bytě, fernet budete pít z otlučených hrníčků a sekt rovnou z flašky. Pokud jste začali s plánováním v červnu, možná jste stihli zamluvit nějakou horskou chatu a už teď do kufru auta poctivě skládáte bedny s alkoholem. Nebo máte před sebou party v některém z luxusních klubů nebo hotelových barů. Jak zazářit na každé z těchto akcí? 

585409-top_foto1-womsp

Zdroj: Archiv Jana Beneše a Miloše Skalky

Party u kamaráda na bytě

Je jasné, že pro tuto příležitost svůj nejlepší oblek určitě nevytáhnete. Ale to rozhodně neznamená rezignaci na styl! Pěkné tmavé džíny doplňte módní mikinou a obujte svoje nejlepší tenisky. Výrazných šperků se tentokrát nemusíte vůbec bát. Téměř vždy jde o akci BYOB – bring your own bottle. Láhev slušného rumu bude vítána, skvěle se hodí do koktejlů. Je také slušností vzít s sebou sekt na novoroční přípitek. Jak vyrazíte na ohňostroj, přehoďte přes sebe oversized parku.

Justin Bieber

justin_bieber

Zdroj: Pinterest, Tumblr

Víkend na horské chatě

Silvestr v teplákách je vítaným uvolněním po občas náročných Vánocích. Jedinou starostí je, jestli ten Armagnac dáte do punče nebo jej vypijete čistý a jestli na chlebíčky dáte bramborový salát, plátek uzeného masa a okurku nebo aromatický sýr a kandovaný ananas. Pokud nechcete opravdu tepláky, chinos, pořádný svetr a tenisky jsou pro tuto příležitost perfektní.

Eddie Redmayne

Eddie-Redmayne-Prada-cardigan-Gucci-sneakers

Zdroj: Pinterest, Tumblr

Luxusní bar

Pokud byl pro vás tento rok zásadní a úspěšný, možná jste se rozhodli pojmout oslavu ve velkém stylu a zamluvili s přáteli nějaký exkluzivní podnik. Neponechte nic náhodě a pečlivě si naplánujte outfit. Mezi záplavou stejně oblečených lidí vyniknete kreativitou. Přirpůsobte si pravidla black tie. Místo lakovek bílé tenisky? Rozhodně! Černou košili zapnutou ke krku. Výrazný kapesníček v kapse saka. Nebo místo košile jednoduché bílé tričko. Pokud chcete být opravdu výrazní, zkuste se porozhlédnout po saku ze sametu nebo posetém flitry nebo cvočky.  Tohle není zasedání správní rady, ale oslava.

James Bay

James_Bay

Zdroj: Pinterest, Tumblr

Hodnocení článku:Komentáře

Vizionář Yves Saint Laurent Vizionář Yves Saint Laurent Nosil dioptrické brýle s tlustými obroučkami dlouho předtím, než se objevily v každém druhém řetězci. I přes nesnadné dětství... Předchozí článek Netradiční kolaborace Rolex Netradiční kolaborace Rolex Rolex jako ikonická značka hodinek vždy přitahovala zájem sběratelů. Pro fanoušky Rolex i uměleckých kolabroací vytvořila značka... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!