Padesát odstínů šedi: první trailer

Publikováno: 24.07.2014 15:26 | Jiří Hofbauer

Muži chtějí být jako on... ženy chtějí být s ním... Příběh, který od svého vydání v roce 2011 ve světě vzbudil novou vlnu sexuální revoluce. Film podle světového knižního bestselleru autorky Eriky Leonard James, jejíž erotické trilogie se prodalo více jako 100 milionů výtisků v 51 světových jazycích.

Když studio Universal Pictures oznámilo, že se pustí do natočení filmu nebyl v Hollywoodu herec, který alespoň na chvíli nepomyslel na to, že je to právě on, koho produkce hledá. Prototyp muže, který je tím poslední na co žena myslí než večer usne a tím první, jakmile se ráno probudí.

Padla všechna známá jména jako Henry Cavill, Ryan Gosling nebo Matt Bomer. Roli stydlivé pokušitelky obecenstvo přisuzovalo Mile Kunis, Alexis Bledel nebo Lucy Hale.

Produkce však nakonec oslovila ne tolik známé tváře. Do role zámožného playboye Christiana Greye si vybrala modela a příležitostného herce Jamieho Dornana. Studentku Anastasii Steele, před kterou byznysmen otevře svět nových možností, pak studio svěřilo převážně televizní herečce Dakotě Johnson.

Snímek Padesát odstínů šedi, který již teď má přídomek filmová událost roku vstoupí do kin 12.února 2015. Den svatého Valentýna tak dostane zcela nový rozměr...

Hodnocení článku:Komentáře

Vizionář Yves Saint Laurent Vizionář Yves Saint Laurent Nosil dioptrické brýle s tlustými obroučkami dlouho předtím, než se objevily v každém druhém řetězci. I přes nesnadné dětství... Předchozí článek Jak být fit až do cíle v životě i sportu Jak být fit až do cíle v životě i sportu Léčit. Slovo, které RNDr. Josef Šmarda pokládá za základ úspěchu světového zdravotnictví, a které přesto ve slovnících těch... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!