Pánská pasáž září i v září

Publikováno: 26.08.2013 09:02 | Jiří Hofbauer

Je zvykem, že Pánská pasáž svoje zákazníky zásobuje novinkami po celý rok. Proto ani září nemůže být výjimkou. Kromě nových módních trendů, které už teď najdete na levém i pravém břehu pasáže se můžete těšit na otevření restaurace Kobe, kterou uvítají všichni milovníci masa, sushi a vůbec vytříbené gastronomie. Značka Knize se významně podílela na nové knize Ladislava Špačka a česká značka Prim představila novou limitovanou edici hodinek.

Pásky Pepe Mateu v Le Premier

Butik Le Premier po manžetových knoflíčkách svou nabídku rozšířil o další artikl španělské značky Pepe Mateu. Pásky Pepe Mateu jsou vyrobeny z 80 % ze směsi polyesteru a bavlny a z 20 % z hovězí kůže. Jednoduchou sponu má na svědomí odolná slitina Zamac. K dostání jsou ve třech barevných provedeních: hnědé, modré a šedé. Pořídíte je za cenu 1 290 CZK.

IMG_0055

Zdroj: Pánská pasáž/Relative PR

Restaurace Kobe od září nasytí vyhládlé gentlemany

Legendární hovězí kobe, které je desítky let považováno za nejkvalitnější hovězí maso na světě, si od září budete moci vychutnat i v pasáži. Restaurace Kobe kromě vyhlášeného hovězího masa kobe nabídne také sushi, jehněčí speciality, a steaky z českého Anguse. Bude se jednat už o čtvrtou pražskou pobočku této vyhlášené restaurace. Přiznejme si, že on po zkoušení oblečení pořádně vyhládne.

STEAK_1 (kopie)

Zdroj: Pánská pasáž/Relative PR

Business, etiketa a komunikace

Pultům knihkupectví již několik týdnů dominuje kniha Business, etiketa a komunikace Ladislava Špačka, na které se nemalým dílem přičinil i obchod Knize z Pánské pasáže. Značka Knize tak dokazuje, že je předním obchodem v České republice v otázce formálního oblékání. Nová kniha je zajímavou příručkou pro zaneprázdněné podnikatele, manažery, politiky i obchodníky. Najdete v ní vše, co by měl manažer jakékoliv společnosti nebo úřadu znát a ovládat, aby dosáhl profesního úspěchu. K tomu neodmyslitelně patří i dokonalý outfit. Na stránkách knihy si můžete prohlédnout obleky z dílny vídeňského obchodu Knize, který můžete navštívit i v Praze.

knize

Zdroj: Pánská pasáž/Relative PR

Limitovaná edice hodinek Prim Family Collection

Pokud si potrpíte na tradiční design, potěší vás edice Family Collection z hodinářství Prim Manufacture 1949, která je tvořena dvěma rodinnými modely pro otce a syna – Driver a Co-Driver. Výrobci se inspirovali modelem Spartak, tedy vůbec prvními sériově vyráběnými hodinkami v tehdejším Československu a v hodinářské továrně v Novém Městě nad Metují. Edice je limitována na 20 kusů v setu po dvou za 120 000 CZK.

prim1

Zdroj: Pánská pasáž/Relative PR

prim2

Zdroj: Pánská pasáž/Relative PR

Matt Effect Paste

Pánský salón Franck Provost nenabízí jenom stříhání a klasické mokré holení. V obchodě najdete také rozsáhlou řadu vlasové kosmetiky. Matující Matt Effect Paste dovoluje vytvořit jak rozcuch tak i elegantnější verze účesů. Tady platí to stejné co u obleků – střih je jedna věc. Ale závěrečný styling rozhodne. Pasta vyjde na 400 CZK.

Styling-Matt-Effect-Paste-Fix4_01.jpg

Zdroj: Pánská pasáž/Relative PR

Trefa do černého: manžetové knoflíčky s onyxem

Klenotníci z Českého Granátu Turnov představili novou sadu pánských doplňků. Tentokrát vybrali minerál onyx a stříbro. Stylový prsten a manžetové knoflíky jsou k dostání v obchodě Českého Granátu Turnov v Pánské pasáži. Prsten za 2 500 CZK a manžetové knoflíky za 3 490 CZK.

Prsten a manzetove knofliky_stribro, onyx (kopie)

Zdroj: Pánská pasáž/Relative PR

Aby jste pera nenosili po kapsách

Luxusní (žádné!) pero nepatří do kapsičky saka, nedej Bůh košile. Nejste přece na veletrhu v 90.letech. Pokud už něco do kapsičky saka dát chcete tak kapesník a to vás odkáže na Le Premier. Pera patří do pouzdra. Ale ne do těch školních se suchým zipem, kterých jsou právě teď plné supermarkety. Krásné plnící pero si zaslouží uctivý domov – decentní, kožené pouzdro, které je praktické a zároveň elegantní. Přijďte se podívat do obchodu Luxury Office na kožené pouzdro značky F. Hammann v hnědé a černé kůži, kam se vejdou až dvě psací pera. Za cenu 1 207 CZK.

Luxury Office_pero Aurora (cena v obchode), pouzdro Hammann

Zdroj: Pánská pasáž/Relative PR
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!