Parson's ocenila mladé talenty

Publikováno: 29.05.2013 17:49 | Václav F. Mensa

Mezinárodně uznávaná a oslavovaná škola designu a fashion tvorby Parson's každoročně pořádá přehlídky mladých talentů. Jednotlivě oceňuje nejlepší návrháře kterým tak výjimečně rychle nastartuje kariéru. V hodnocené kategorii oblečení pro muže letos zvítězila Yunxiang Sharon Zhou z Číny. Předvedla avantgardní kolekci ve které propojuje elegantní luxus dlouhých kabátů s neotřelými materiály a ještě výraznějšími doplňky ve formě klobouků či brýlí.

Jak sdělil ředitel nadace pro mladé talenty, podpora těchto designérů je nesmírně důležitá pro vývoj módy. Ti nejlepší mají k dispozici ohromná stipendia a vše, co potřebují aby se prosadili.

Možná bychom měli v naší zemi začít dělat něco podobného, protože s tímto přístupem se kompletně česká móda za pár let podvolí světové nadvládě a nebude nikdo, na koho bychom mohli být hrdí.

Yunxiang Zhou Linesheet .2

Zdroj: zhouyunxiang.com

Yunxiang Zhou Linesheet

Zdroj: zhouyunxiang.com

Yunxiang_Zhou

Zdroj: zhouyunxiang.com

Hodnocení článku:Komentáře

Jan Palach: oheň, který probudil lidi Jan Palach: oheň, který probudil lidi Změny nejsou jednorázové akce. Možná jejich akutní provedení, ale ony samotné jsou trvalým procesem. V roce 1969 hlas lidu nepřekonal... Předchozí článek Jak být fit až do cíle v životě i sportu Jak být fit až do cíle v životě i sportu Léčit. Slovo, které RNDr. Josef Šmarda pokládá za základ úspěchu světového zdravotnictví, a které přesto ve slovnících těch... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!