Peněženka, tichý společník

Publikováno: 12.05.2017 10:10 | Marek Michalec

Peněženka. Nejpraktičtější ze všech doplňků, který nás provází kamkoli jdeme. Není proto radno výběr tohoto malého, leč důležitého společníka podcenit.  Počítejte také s tím, že jedna opravdu nestačí… Investujte tak, aby vám bylo líto případné ztráty peněženky samotné a ne jen obsahu, který střeží.

uvodni - Twitter

Zdroj: Pinterest

Nemusíte si jich hned pořizovat tucet, komu by se také chtělo neustále přehazovat vše z jedné do druhé. Jako základ budou stačit tři, za to ale kvalitní, nejlépe kožené peněženky. Na imitaci kůže se po nějaké době začnou tvořit nevzhledné vrásky a materiál brzy praská. Plátěné zase nejsou tak praktické, kvůli náchylnosti k zašpinění a poškození. Suchý zip je…jak to jen říct…zkrátka suchý zip. Proto se mu obloukem vyhněte.

Jedna větší, jednoduchá, kterou budete nosit nejčastěji a do které dáte také nejvíce věcí. To ovšem neznamená, že se stane smetištěm všech navštívenek, účtenek a všeho dalšího, co kde dostanete. Udržujte v ní pořádek a systém. Přecpaná nafouklá peněženka, která vám bude vytvářet nevzhlednou bouli ve vnitřní kapse bundy či v zadní kapse kalhot nevypadá a ani se nenosí dobře. Přesto, že bude větší, než ty ostatní, dbejte na to, aby se vám i tak vešla do kapes.

Blažek, 2.990 CZK

1-Blazek - 2 990 Kc

Zdroj: Archiv značky

Tom Ford, 440 USD

2-Tom Ford - 440 US

Zdroj: Archiv značky

Druhá, jen na karty a hotovost. Bude se hodit v situacích, kdy budete mít na sobě oblek a budete tak chtít, aby byla co nejméně nápadná a vešla se do vnitřní kapsy saka. Když už je řeč o nenápadnosti, tu upřednostněte také jako jedno z hlavních kritérií při výběru barev. To poslední co chcete při obchodní schůzce nebo nějaké společenské akci je, že ze svého perfektně střiženého saka vytáhnete křiklavě oranžovou peněženku s nějakým „veselým“ vzorem, vypadalo by to, jako by ani nebyla vaše.

Dolce & Gabbana, 145 EUR

3-Dolce a Gabbana - 145 eur

Zdroj: Archiv značky

Skagen, cena k doptání

2 - Skagen - k doptani

Zdroj: Archiv značky

Třetí, která vás bude prostě jen bavit. Popusťte uzdu fantazii, nebojte se vzorů, které jsou právě trendy, zdobení, barev a dalšího. Veselé barvy vám můžou pomoct při marnivé náladě, zbavování se financí pak není takovým utrpením.  Jediné pravidlo, které zůstává, je, aby svými rozměry byla praktická.

Christian Louboutin, 450 EUR

1 - Christian Louboutin - 450 eur

Zdroj: Archiv značky

Bad Motherfucker, 699 CZK

155903a-emp

Zdroj: Archiv značky

Prada, cena k doptání

3-Prada- k doptani

Zdroj: Archiv značky
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!