Peněženka, tichý společník

Publikováno: 12.05.2017 10:10 | Marek Michalec

Peněženka. Nejpraktičtější ze všech doplňků, který nás provází kamkoli jdeme. Není proto radno výběr tohoto malého, leč důležitého společníka podcenit.  Počítejte také s tím, že jedna opravdu nestačí… Investujte tak, aby vám bylo líto případné ztráty peněženky samotné a ne jen obsahu, který střeží.

uvodni - Twitter

Zdroj: Pinterest

Nemusíte si jich hned pořizovat tucet, komu by se také chtělo neustále přehazovat vše z jedné do druhé. Jako základ budou stačit tři, za to ale kvalitní, nejlépe kožené peněženky. Na imitaci kůže se po nějaké době začnou tvořit nevzhledné vrásky a materiál brzy praská. Plátěné zase nejsou tak praktické, kvůli náchylnosti k zašpinění a poškození. Suchý zip je…jak to jen říct…zkrátka suchý zip. Proto se mu obloukem vyhněte.

Jedna větší, jednoduchá, kterou budete nosit nejčastěji a do které dáte také nejvíce věcí. To ovšem neznamená, že se stane smetištěm všech navštívenek, účtenek a všeho dalšího, co kde dostanete. Udržujte v ní pořádek a systém. Přecpaná nafouklá peněženka, která vám bude vytvářet nevzhlednou bouli ve vnitřní kapse bundy či v zadní kapse kalhot nevypadá a ani se nenosí dobře. Přesto, že bude větší, než ty ostatní, dbejte na to, aby se vám i tak vešla do kapes.

Blažek, 2.990 CZK

1-Blazek - 2 990 Kc

Zdroj: Archiv značky

Tom Ford, 440 USD

2-Tom Ford - 440 US

Zdroj: Archiv značky

Druhá, jen na karty a hotovost. Bude se hodit v situacích, kdy budete mít na sobě oblek a budete tak chtít, aby byla co nejméně nápadná a vešla se do vnitřní kapsy saka. Když už je řeč o nenápadnosti, tu upřednostněte také jako jedno z hlavních kritérií při výběru barev. To poslední co chcete při obchodní schůzce nebo nějaké společenské akci je, že ze svého perfektně střiženého saka vytáhnete křiklavě oranžovou peněženku s nějakým „veselým“ vzorem, vypadalo by to, jako by ani nebyla vaše.

Dolce & Gabbana, 145 EUR

3-Dolce a Gabbana - 145 eur

Zdroj: Archiv značky

Skagen, cena k doptání

2 - Skagen - k doptani

Zdroj: Archiv značky

Třetí, která vás bude prostě jen bavit. Popusťte uzdu fantazii, nebojte se vzorů, které jsou právě trendy, zdobení, barev a dalšího. Veselé barvy vám můžou pomoct při marnivé náladě, zbavování se financí pak není takovým utrpením.  Jediné pravidlo, které zůstává, je, aby svými rozměry byla praktická.

Christian Louboutin, 450 EUR

1 - Christian Louboutin - 450 eur

Zdroj: Archiv značky

Bad Motherfucker, 699 CZK

155903a-emp

Zdroj: Archiv značky

Prada, cena k doptání

3-Prada- k doptani

Zdroj: Archiv značky

Hodnocení článku:Komentáře

Univerzitní vlci aneb jak zvládnout zkouškové období Univerzitní vlci aneb jak zvládnout zkouškové období Dnes je kolikátého? CO?! To ale musí znamenat, že tu zkoušku mám... za tři dny. Tři dny. Tři! Zdroj: Arnaldo Anaya-Lucca/Tumblr Přesně... Předchozí článek Aperitíf: Nový likér s chutí pomeranče a rebarbory Aperitíf: Nový likér s chutí pomeranče a rebarbory Zámecký lihovar a pivovar Blatná rozšiřuje své portfolio o nový originální produkt. Liqvére Aperitíf je čistě přírodní likér,... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!