Peněženky Bellroy nově v Le Premier

Publikováno: 26.08.2014 08:16 | Jiří Hofbauer

Le Premier se stal autorizovaným prodejcem peněženek Bellroy pro Českou republiku. „V nabídce Le Premier chyběly kvalitní kožené peněženky a pouzdra na karty. Proto jsme oslovili značku Bellroy, která je momentálně asi nejprodávanější značkou slim a designových peněženek na světe. Stejně jako u ostatního dováženého zboží platí, že u nás nezaplatíte vyšší cenu než v originálním obchodě Bellroy,“ uvedl Jakub Lohniský, ředitel společnosti Le Premier.

Obchod Le Premier nabízí sedm typů od klasických peněženek, přes slim varianty až po cestovní peněženku s mnoha vychytávkami. Všechny peněženky se vyrábějí z kvalitní prémiové tříselné hovězí usně a jsou k dostání v několika barevných provedeních.Peněženka Hide & Seek

Tradiční peněženka Hide & Seek je navržena tak, aby se do ní spolu s penězi vešlo až 12 karet. Unikátní skrytá klapka zajistí, že velké bankovky nejsou při otevírání vidět. Můžete si ji pořídit hned v několika barvách, například v černé, hnědé, koňakové či šedé variantě. Pořídíte ji za 1 890 Kč.

bellroy_2

Zdroj: Le Premier

bellroy_3

Zdroj: Le PremierPeněženka Travel

Peněženka Travel vám umožní mít všechny důležité cestovní dokumenty na jednom místě. Obsahuje dvě sekce na poznámky či větší karty, kapsu pro cestovní pas a její součástí je i malé šikovné pero s vyměnitelnou náplní. Cestujte spokojeně bez zbytečného hledání peněz či dokladů. K dostání je v černé, hnědé, tmavě šedé a moka barvě. Pořídíte ji za 2 490 Kč.

bellroy_4

Zdroj: Le Premier

bellroy_5

Zdroj: Le PremierPeněženka Card Sleeve

Card Sleeve je nejtenčí pouzdro, které Le Premier od značky Bellroy nabízí. Může jít jen o pouzdro na karty či vizitky, ale také ho lze využít jako peněženku. V hlavní části je k dispozici poutko pro snadné zasouvání karet a peněz. K dostání je v černé, hnědé, koňakové, modré nebo tan barvě. Pořídíte ji za 1 190 Kč.

bellroy_6

Zdroj: Le Premier

bellroy_7

Zdroj: Le PremierPeněženka Very Small

Velmi malá peněženka se zipem, která se výborně hodí do kalhot od obleku či úzkých džínů. Je vhodná pro uložení až 15 karet, mincí, a také obsahuje i malý sáček pro paměťovou kartu nebo SIM kartu. Vybrat si můžete ze čtyř barevných variant – černé, hnědé, modré a tan. Pořídíte ji za 1 290 Kč.

bellroy_8

Zdroj: Le Premier

bellroy_9

Zdroj: Le Premier
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!