Pepa Vojtek: Motorkářky mám rád, tedy pokud to není policistka rozhodnutá mi odebrat řidičák

Publikováno: 26.02.2016 19:44 | PR

Rocker Pepa Vojtek z Kabátů je vášnivým motorkářem již dlouhou dobu. „Vše to začalo Jawou 20, pak přišla Jawa Mustang a pak už rovnou Harley-Davidson.“ Harleye vystřídal dokonce tři – první byl Road King, pak Sportster 1200 Forty Eight a teď má Harley Davidson Softail Slim. K motorkám ho přivedla především zvědavost. „Jestli je to stejné jako v autě…a není.“

Jaký názor má ale na ženy motorkářky? „Pokud to není policistka, která je rozhodnutá mi odebrat řidičák, tak celkem pozitivní,“ říká Pepa. Koneckonců, i jeho manželka je majitelkou motocyklu, konkrétně Vespy 50.

josef-vojtek-foto-robert-vano7

Zdroj: Robert Vano

Pepa se s námi podělil o skvělý tip na dovybavení motocyklu pro ženu. Motorka by podle něj měla mluvit – stačí pouze jedna věta: „Koukej dopředu a ne na sebe do zrcátka.“ Nápad je to určitě zajímavý a třeba se jím inspirují i někteří z výrobců. Dále se dostala řeč na to, co nesmí chybět ženě na motorce: „Motor, jinak by to bylo hodně těžký kolo.“ Takže dámy, radši si motorku pořádně zkontrolujte!

Motorkářských zážitků a ujetých kilometrů má vtipálek Pepa rozhodně mnoho. S námi se podělil o tenhle: „Jednou jsem byl na motorce tak daleko, že jsem neviděl vlastní dům. Řeknu Vám, větší adrenalin jsem nezažil.

Josef Vojtek2

Zdroj: Robert Vano

Pro všechny dámy, které by se chtěly s frontmanem Kabátů svézt, máme špatnou zprávu. „Abych předešel těmto hříšným myšlenkám, pořídil jsem si „jednosika“, tedy na své motorce nemám druhé sedadlo.“ Musíme uznat, že Pepa je rozhodně ideální manžel.

Jednu věc by ale Pepa dělat nechtěl, a to vybírat pro ženy motorky. „Ať si radši vybere sama. Kdo to má pak poslouchat, že je špatně barva, sedadlo, že je těžká nebo naopak lehká.

S podobně naladěnými kamarády z branže se Pepa setká už příští týden na zahájení největší motorkářské události sezony, národní výstavy Motosalon v Brně, kterou bude, jak jinak – zahajovat.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!