Pero Demonstrator Black s černou duší v průhledném těle

Publikováno: 19.05.2014 14:06 | Jiří Hofbauer

Italská rodinná firma Aurora, jež se po několik generací věnuje výrobě vysoce kvalitních plnicích per a rollerů, představuje novinku: pero Demonstrator Black. V limitované edici se nabízí jak plnicí pero, tak i kuličkový roller. Dopřejte si luxusní psací potřeby s průhledným tělem a černou duší. V České republice jsou pera k dostání pouze v butiku Luxury Office v Pánské pasáži.

Společnost Aurora představuje svou nejnovější edici Demonstrator Black. Všechna pera v této kolekci zaujmou transparentním tělem z průhledné pryskyřice a propracovanými černými detaily. Ke každému produktu této edice výrobce dodává luxusní stříbrnou kazetu s černým saténem uvnitř. Funkční, rafinované a stylové pero či roller se hodí pro muže i ženy se silnou osobností a vysokým životním nasazením.

pero_cerne_1

Zdroj: Luxury Office

Pero Demonstrator Black

Transparentní tělo z pryskyřice, černý hrot z 18karátového ryzího zlata či černé matné zdobení těla i víčka, to vše je luxusní pero značky Aurora Demonstrator Black. Vychytávkou je i skrytý zásobník, který umožní napsat ještě dvě strany textu poté, co vypadá regulérní náplň prázdně.

Pero pořídíte v butiku Luxury Office od 17 226 CZK.

pero_cerne_3

Zdroj: Luxury Office

Roller Demonstrator Black

V edici Demonstrator najdete i praktický a velmi kvalitní kuličkový roller, který díky svému designu nenechá nikoho chladným. Stejně jako plnicí pero této edice má roller průhledné tělo a víčko, které v kontrastu s černými matnými detaily tvoří dokonalou harmonii stylu a elegance.

Kuličkový roller je k dostání v obchodě Luxury Office za 13 250 CZK.

pero_cerne_4

Zdroj: Luxury Office
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!