Pharrell a Moncler vytvořili kolekci slunečních brýlí

03.09.2013 20:50 | Jiří Hofbauer

Pharrell Williams se už od svých začátků v The Neptunes odlišoval. Bylo tedy jen zanedbatelnou otázkou času kdy se trhne a vyrazí na vlastní dráhu. Přes hip hop, pop a dance se dopracoval na pozici jednoho z nejúspěšnějších interpretů a hudebních producentů. Čemu za to vděčí? Kromě nesporného talentu i tomu, že mu nedělá problém vyčnívat z řadu a být tím, který míří výš a dál. Pravdou je, že se mu to vyplácí. A pokud ho ke spolupráci přizvou i Daft Punk tak něco na něm být musí.

To něco na něm uviděla i italská značka s luxusní sportovní módou Mocler, která společně s producentem už v roce 2009 vytvořila kolekci outdoorového oblečení. Po péřových vestách, které se nápadně podobaly policejním neprůstřelným vestám se jen zaprášilo. Nyní ho designéři značky oslovili znovu a vznikla trojice slunečních brýlí. Mluvit o nich jen jako o nadčasových je málo. Futuristické modely jsou vyrobeny z jednoho kusu odolného titanu a jejich design je silně ovlivněný steampunkem.

Do prodeje půjdou 26.září tedy ve stejný den kdy Mocler plánuje otevření flagshipstore v Paříži. Koncem měsíce se pak dostanou i do dalších obchodů po celém světě.

pharrell-moncler-lunettes-sunglasses-collection-designboom01

Zdroj: Moncler

pharrell-moncler-lunettes-sunglasses-collection-designboom02

Zdroj: Moncler

pharrell-moncler-lunettes-sunglasses-collection-designboom03

Zdroj: Moncler

pharrell-moncler-lunettes-sunglasses-collection-designboom04

Zdroj: Moncler


Hodnocení článku:Komentáře

Jan Palach: oheň, který probudil lidi Jan Palach: oheň, který probudil lidi Změny nejsou jednorázové akce. Možná jejich akutní provedení, ale ony samotné jsou trvalým procesem. V roce 1969 hlas lidu nepřekonal... Předchozí článek Jak být fit až do cíle v životě i sportu Jak být fit až do cíle v životě i sportu Léčit. Slovo, které RNDr. Josef Šmarda pokládá za základ úspěchu světového zdravotnictví, a které přesto ve slovnících těch... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!