Pharrell chystá parfém ve spolupráci s Comme des Garçons

Publikováno: 21.03.2014 15:36 | Jiří Hofbauer

Prakticky každá hvězdička, která si přičichne k showbyznysu, je toho názoru, že musí vytvořit svůj vlastní parfém. Tyhle vyčichlé, lehce zapomenutelné vůně bez výrazu jen zákazníky odrazují od další koupě.

Ten kdo by mohl změnit je Pharrell Williams. Zpěvák v současné době pracuje s parfuméry japonské značky Comme des Garçons na svém prvním parfému.

„Comme des Garçons je pro mě top. Jsou prostě nejlepší. A já jsem neskutečně rád, že se mám tu možnost na tomhle dělat právě s nimi,“ neskrývá nadšení Pharrell.

Parfém ponese stejný název jako jeho poslední album tedy GIRL. Unisexový parfém by se měl do prodeje dostat během září.

„Tohle je poprvé co naše značka vytváří novou vůni s hudebníkem. A popravdě si nedokážu představit talentovanější muže a především gentlemana, s kterým bychom se do tohoto chtěli pustit,“ říká Adrian Joffe, CEO Comme des Garçons Parfums. „On přesně ví co chce. Měl zcela jasně promyšlenou představu jaký parfém má být. Jeho přístup je neskutečně inspirující. Je to čest s ním pracovat.“

pharrell_2

Zdroj: Facebook

Hodnocení článku:Komentáře

Jan Palach: oheň, který probudil lidi Jan Palach: oheň, který probudil lidi Změny nejsou jednorázové akce. Možná jejich akutní provedení, ale ony samotné jsou trvalým procesem. V roce 1969 hlas lidu nepřekonal... Předchozí článek Jak být fit až do cíle v životě i sportu Jak být fit až do cíle v životě i sportu Léčit. Slovo, které RNDr. Josef Šmarda pokládá za základ úspěchu světového zdravotnictví, a které přesto ve slovnících těch... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!