Pharrell protáhl 4 minuty na 24 hodin

Publikováno: 22.11.2013 15:12 | Jiří Hofbauer

Že je Pharrell Williams hudební génius, který stojí za řadou hitů jsme věděli. Ale že dokáže vytvořit hudební událost roku i ze sice líbivého, ale nikterak prvoplánově výstředního songu, zvládne opravdu málokdo.

Sám Pharrell v novém klipu k songu Happy vystupuje minimálně. Dal totiž přednost snad všem lidem kolem. Dětem, mladým, starým, mužům, ženám i zvířatům při všech možných činnostech jako nakupování v supermarketu, trénink ve fitku, na bowlingu, při čekání na bus. Pak se nemůžete divit, že celý klip trvá 24 HODIN! Co všechny aktéry spojuje je fakt, že ani na chvíli se nezastaví a pořád tancují. A s neskutečným nasazením! Je nakažlivá nejen melodie songu ale i jejich entusiasmus.

Vzhledem k její originální délce songu, která je pouhé čtyři minuty, jej za těch 24 hodin uslyšíte celkem 360krát. Pokud nemáte následující noc a den nic v plánu klikněte, sledujte, tančete a buďte Happy.

Hodnocení článku:Komentáře

Jan Palach: oheň, který probudil lidi Jan Palach: oheň, který probudil lidi Změny nejsou jednorázové akce. Možná jejich akutní provedení, ale ony samotné jsou trvalým procesem. V roce 1969 hlas lidu nepřekonal... Předchozí článek Jak být fit až do cíle v životě i sportu Jak být fit až do cíle v životě i sportu Léčit. Slovo, které RNDr. Josef Šmarda pokládá za základ úspěchu světového zdravotnictví, a které přesto ve slovnících těch... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!