Pharrell Williams a Adidas představují 50 odstínů Superstar

Publikováno: 12.03.2015 10:54 | Jiří Hofbauer

Skutečná superstar ví, jak je důležité zůstat sám sebou. Nechcete jít stále s davem, nechat si diktovat, co máte nosit. Superstar nemůžete vnutit žádný trend nebo barvu a přesně to zosobňuje řada adidas Originals Supercolor, v níž se ikonické tenisky Superstar představují v 50 různých barvách. Pharrell Williams potvrzuje, že pro superstar je nejdůležitější mít možnost se svobodně vyjádřit. Řada adidas Originals Supercolor pod Williamsovým kreativním vedením proto představuje dosud nejširší nabídku tenisek Superstar, jakou jsme mohli dosud vidět.

Facebook_Pharrell_Williams

Zdroj: Adidas

Supercolor vyzdvihuje naši vzájemnou rovnost skrze různorodost. Padesát odstínů Superstar znamená, že si každý může vybrat svou bravu. Tato řada je mnohem rozmanitější než jakákoli předtím, a tak umožňuje každému z nás zachovat si osobitost,“ říká Pharrel Williams. „Každá bota je přitom stejná, všechny barvy jsou si rovny. Je jedno, kterou barvu zvolíte, vždy můžete být součástí Supercolor. Stačí jen si vybrat.“

Supercolor_50_10

Zdroj: Adidas

Řada Supercolor bude v prodeji od 27. března na www.adidas.cz/shop a ve vybraných prodejnách. Před zahájením prodeje spouští adidas Originals microsite, na které bude řada dostupná ke koupi. Navíc jeden šťastný výherce, který se na této stránce zaregistruje, vyhraje 50 párů Superstar Supercolor ve všech barvách. Dalších 50 registrovaných získá jeden pár ve své oblíbené barvě. Výherci budou vybráni 18. března.

Pro více informací navštivte www.adidas.com/supercolor.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!