Pharrell Williams v březnu vydá nové album G I R L

Publikováno: 19.02.2014 16:02 | Jiří Hofbauer

Waiting is over... Poté co opustil multižánrové hudební uskupení N.E.R.D vydal v roce 2006 album In My Mind, které definovalo, jakým směrem se bude ubírat jeho sólová dráha. Následujících osm let se hlasitě věnoval producentské práci a vznikla tak celá řada hitů pro přední umělce jako Madonna, Nelly nebo Swedish House Mafia.

V loňském roce se spojil s disco bohy Daft Punk a se songem Get Lucky si opět podmanili taneční parket. Nebýt Pharrella, Robina Thickea a Blurred Lines zůstala by Emily Ratajkowski jen další pěknou modelkou z davu a Miley Cyrus a její twerking se nestal jedním z jejich nejdiskutovanějších počinů.

Právě dnes Pharrell Williams oznámil vydání nového alba G I R L. Pilotní singl Happy k dnešnímu dni vidělo více jak 67 milionů lidí.

Vyplatilo se více jak osmileté čekání na novou porci Pharrella? Na otázku jak velký úspěch od nového alba zpěvák očekává, odpověděl: „Víte, nejdůležitější v životě je pokora.“

Dnes vydání alba předchází poměrně vydatná mediální masáž, během které řada umělců slibuje spuštění hudební revoluce. Jak ale víme, ty lepší věci přichází nečekaně.

Nové album G I R L se v prodeji obejví 3.března. Už dnes si ho ale můžete na iTunes předobjednat za cenu 6,99 €.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!