Philippe Starck & Parrot Zik Gold Collection

Publikováno: 16.10.2013 21:05 | Jiří Hofbauer

Už před několika lety se značka Parrot spojila s uznávaným designérem Philippe Starckem aby vytvořili novou generaci sluchátek Zik. Vyznačují se dokonalým potlačením okolního hluku a maximální redukce šumu, navíc fungují i jako hands-free, ovládají se pouze dotekem a s ostatními zařízeními jsou propojitelná před bezdrátový Bluetooth.

Nyní se značka rozhodla uvést tři nové verze sluchátek. K technické vyspělosti se přidal luxusní vzhled. Nově se budou nabízet v bílé barvě doplněnou o žluté nebo růžové zlato a v černé barvě v kombinaci s černým zlatem.

Sluchátka Parrot Zik Gold Collection budou v prodeji od listopadu 2013 za cenu $ 399.

PARROT-PHILIPPE-STARCK-Zik-White-Headphones-2

Zdroj: Parrot

PARROT-PHILIPPE-STARCK-Zik-White-Headphones-1

Zdroj: Parrot

PARROT-PHILIPPE-STARCK-Zik-White-Headphones-5

Zdroj: Parrot

PARROT-PHILIPPE-STARCK-Zik-White-Headphones-6

Zdroj: Parrot

PARROT-PHILIPPE-STARCK-Zik-White-Headphones-3

Zdroj: Parrot

Hodnocení článku:Komentáře

Jan Palach: oheň, který probudil lidi Jan Palach: oheň, který probudil lidi Změny nejsou jednorázové akce. Možná jejich akutní provedení, ale ony samotné jsou trvalým procesem. V roce 1969 hlas lidu nepřekonal... Předchozí článek Jak být fit až do cíle v životě i sportu Jak být fit až do cíle v životě i sportu Léčit. Slovo, které RNDr. Josef Šmarda pokládá za základ úspěchu světového zdravotnictví, a které přesto ve slovnících těch... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!