Pieter Hugo nafotil letní kampaň Bottega Veneta

Publikováno: 08.01.2014 12:36 | Jiří Hofbauer

Italský módní dům Bottega Veneta právě dnes uveřejnil první ze série fotografií kampaně na jaro a léto 2014.

Snímky, které vznikaly v okolí amerického New Jerse, nafotil Pieter Hugo. Fotograf, pocházející z Jižní Afriky proslul snímky afrických domorodců. Autentickým portrétům dominuje lidskost, síla, odhodlání a nesporná krása a grácie. Jeho práce je dnes vystavena v newyorském Metropolitním muzeu umění, MoMA, Muzeu moderního umění v San Franciscu nebo Victoria and Albert Museum v Londýně.

Síla Bottega Veneta tkví především v detailech a kvalitním zpracování. Šedé, hladké obleky texturou kontrastují s ikonickým proplétaný designem polobotek a slippers. Kolekce je plná čistých linií, zemitých, silný, neutrálních, přesto sytých a silných barevných odstínů od černé po bílou včetně šedé doplněné o občasně akcenty zelené nebo bordó.

Kampaň jaro/léto 2014, která bude propojovat jak pánskou tak dámskou kolekci, značka Bottega Veneta odhalí v průběhu měsíce února 2014.

SS14_ADV_DSP1_HR

Zdroj: Bottega Veneta

Hodnocení článku:Komentáře

Jan Palach: oheň, který probudil lidi Jan Palach: oheň, který probudil lidi Změny nejsou jednorázové akce. Možná jejich akutní provedení, ale ony samotné jsou trvalým procesem. V roce 1969 hlas lidu nepřekonal... Předchozí článek Jak být fit až do cíle v životě i sportu Jak být fit až do cíle v životě i sportu Léčit. Slovo, které RNDr. Josef Šmarda pokládá za základ úspěchu světového zdravotnictví, a které přesto ve slovnících těch... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!