Pivo v prášku

Publikováno: 10.08.2013 14:24 | Petr Hájek

Je jedno, zda se zrovna snažíte rybařit na některém z našich toků, užíváte si běhání po horách nebo pouhého kempování, za všech těchto situací by se člověku určitě hodilo pivo a ono zrovna žádné není po ruce.

Feed-Your-Hair-Beer

A to je velká škoda, protože jestli něco k pořádnému užití si piva skutečně láká, pak je to právě jeho konzumace v přírodě s pohledem na stromy nebo západ slunce. Nosit pivo ve větším objemu a v lahvích po horách je nerealistické, plechovky sice váží méně, stále to ale není to pravé ořechové.

P1010142

Naštěstí je tu ale společnost Pat's Backcountry Beverages, jenž se specializuje na nápoje pro batůžkáře všech variací a která samozřejmě mezi nápoji pro ně nabízí i pivo. A to ne jen tak obyčejné, ale dehydrované!

Vše funguje jako každá jiná dehydrovaná věc - prostě přidáte vodu, protřepete, zkarbonujete a máte pivo. Jedno balení prý obsahuje dost koncentrátu pro jednu cca půllitrovou láhev.

Pats Beer

Jak pivo chutná, sice nemáme představu, ale hádáme, že to asi nebude horší, jak teplé, zvětralé, točené, jenž si nesete 20 km s sebou. Mimochodem, velmi se těšíme, co nám firma Pat's Backcountry Beverages přinese příště... Že by něco na způsob "Vodka Tabletnaja"?


Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!