Plump DJs před vystoupením v Praze posílají skvělý set ke stažení

Publikováno: 21.04.2016 19:27 | Redakce

Již příští čtvrtek 28. dubna rozehrají svůj set v Lucerna Music Baru britští Plump DJs. Aby skvělé breakbeatové duo naladilo své příznivce i náhodné návštěvníky, uvolnilo hodinový set ke stažení.

Plump DJs PRESS PHOTO 2 WEB

Zdroj: Nedori

Je to už dlouhých sedm let, co světlo světa spatřilo poslední album Plump DJs nazvané Headtrash. Dvojice Andy Gardner a Lee Rous si sice dali dlouhou tvůrčí pauzu, v letošním roce ale vydali již dva singly a proslýchá se, že nová deska na sebe nenechá dlouho čekat. Svým fanouškům aktuálně poslal malý dárek v podobě šedesáti minutového mixu z prosincového vystoupení v Manchesteru. „Zahrnuje několik našich právě zremastrovaných hitů a také vybrané novinky ze Stanon Warriors Punks labelu,“ uvádějí Plump Djs.

Poslouchejte a stahujte: Live Plugged In 60 Mix for Original Penguin

Britové Garner a Rous mají na svém kontě nejen čtyři studiová alba, ale také spolupráci s řadou slavných světových jmen. Díky svému nenapodobitelnému soundu remixovali pro taková jména jako Fatboy Slim, Deadmau5, Mark Ronson, Moby anebo Orbital, spolupracovali také s vokalisty jako Gary Numan, Jermaine Jackson anebo Lou Rhodes z Lamb. Jejich proslulé live shows jim přinesly více jak tisíc vystoupení po celém světě. Jejich sety se nesou v rytmu hlubokých basů a groovů, electro-house, acid house, rave, brakbeatu a techna, které mixují do vlastního stylu pojmenovaného Plump Music.

Coby předskokani se před Plump DJs představí The Tchendos, zavedená pražská parta fungující od roku 1996. Ti v současnosti připravují novou desku a její koncertní podobu, a tak je dost pravděpodobné, že něco z chystané novinky představí i pražskému publiku.

Vstupenky v předprodeji jsou za 400 Kč + poplatky. Předprodej běží na pokladně Lucerna Music Baru (bez poplatku), na webu Lucerna Music Baru a v předprodejních sítích GoOut.cz, Ticketpro, Ticketportal a Eventim. Na místě 480 Kč.

Kupujte vstupenky online / Připojste se k události na Facebooku
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!